علت پریود نشدن دختر

سلام خانومای گل طاعاتتون قبول ان شاءالله
خواهر کوچیکم متولد 81، اما هنوز پریود نشده،طبیعیه بنظرتون؟هرچقدر هم منو مامانم بهش میگیم بیا بریم دکتر نمیاد…

سلام عزیزم تا 18 یا 19 سالگی طبیعیه خیلی نگران کننده نیست اما بهتره به پزشک مراجعه کنید تا خیال تون راحت تر بشه یا اگر مشکلی هست زودتر درمان صورت بگیره.

1 Likes

آخه شنیده بودیم تا 16سالگی طبیعیه همش نگران بودیم…مشکل اینجاس که هرچی بهش میگیم بیا دکتر نمیاد میگه معاینه میکنن خجالت میکشه

معاینه نمی کنن عزیزم اگر لازم باشه فقط سونوگرافی انجام میشه. بهشون اطمینان بدید که معاینه نیازی نیست.

1 Likes

بهش میگیم که معاینه نمیکنن آزمایش میگیرن ازت میگه نه :smirk: باز خداروشکر شما گفتین که تا 18،19 سالگی راه داره یکم خیالم راحت شد ️

ممنونم :heart:

من هم مشکل خواهر شمارو داشتم خجالت می کشیدم برم دکتر. با ایشون صحبت کنید ببینید علت خجالت کشیدن شون چیه؟ من همیشه از این که شاید نتونم بیکینیمو درست شیو کنم بیشتر خجالت میکشیدم :see_no_evil::see_no_evil: تا این که با بدبختی و کلیییییی خجالت رفتم اپیلاسون کردم

1 Likes

آخی… :joy: منم همینجوریم روم نمیشه لباسمو دربیارم به دکتر نشون بدم فکرشم میکنم آب میشم…بخاطر همین خجالت نمیتونم برم اپلاسیون :sweat_smile:

منم چون دوستم بود آرایشگاهی که رفتم به زور شورتمو درآورد :rofl::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: دیگه داشتم آب میشدم از خجالت ولی بعدش دیگه ترسم ریخت الان راحت میرم دکتر :rofl:

1 Likes

داستانی داریم ما واسه خودمون :joy::joy::joy:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.