علت لکه بینی چی میتونه باشه؟

سلام خانوما من ۶ماه پیش قرص کلموفین یا همون اوومید استفاده میکردم تا ۳ ماه بعدش دکترم قرص لترزول رو بهم داد با کلموفین مصرف کردم دیدم باردار نمیشم دکترمو عوض کردم بعدش دکترم گفت عفونت داری برو فریز کن رحمت رو.رفتم فریز کردم و بعدش قرص لتراکس رو برام نوشت مصرف کردم و ۸ روز قبل پریودیم موقع رابطه لکه بینی داشتم همین برج هم برام کلموفین نوشت ولی سه تا با دگزامتازون و روز۱۷ پریودی هم دوفاستون نوشت.دو شب دیگه مصرف دوفاستون تموم میشه این برجم ۱۰ روز قبل پریودیم لکه بینی داشتم موقع رابطه.ممکنه رحمم نازک شده باشه؟برج قبلی بجای اینکه ۲۳ پریود بشم ۲۰ پریود شدم.تا شنبه هم دکترم نیست برم پیشش.کسی این مشکل رو داشته؟

کسی براش پیش نیومده.یا نمیدونه برای چیه؟

منم ماه قبل ۹ روز مونده به پری عین رابطه لک دیدم فک کردم لک لانه گزینیه اما با یه روز تاخیر پری شدم

1 Likes

من قرص دوفاستون و گلوکوفاژ یا همون متفورمین میخورم حالت تهوع هم دارم زیر دلمم تیر میکشه گاهی

میشه از قرصای بارداری باشه.

سلام عزیزم
لطفا لینک زیر رو مشاهده کنید
https://farzand.net/step/350351-top-8-causes-of-bleeding-after-intercourse

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.