علت لکه بینی قهوه ای بعد پریود

سلام خسته نباشید من 5 ماه هستم که اقدام به بارداری کردم ولی باردار نشدم این ماه هم پریود شدم و 9روز میشه تمیز شدم ولی در روز5تمیزی یه لکه ی قهوه ای رنگ دیدم که بعد از اون کمر درد و درد شکم مثل درد پریود دارم ممکنه که باردار بشم کمکم کنید ممنون میشم.

سلام عزیزم
سلامت باشید
سیکلاتون چند روزه هست؟

28روزه

عزیزم این لکه بینی مربوط به بارداری نیست ادامه قاعدگی تون بوده
ممکنه این دردها به خاطر عفونت باشه بهتره از نزدیک معاینه بشید

چون سیکلاتون 28 روزه هست احتمالا تخمک گذاری تون روز 14 سیکل اتفاق می افته حالا ممکنه دو سه روز زودتر یا دو سه روز دیرتر رخ بده. بنابراین شما تخمک گذاری نداشتید که باردار شده باشید.
شما باید در روزهای 10 12 14 16 18 20 سیکل نزدیکی داشته باشید تا انشالا باردار بشید

مرسی بابت راهنمایی تون برام دعا کنید که هر چه زود تر حامله بشم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:
چشم حتما

1 Likes

سلام ممنون خانم حکیمی عزیز. باز یه سوال داشتم شبا که میخوابم ساعت های 3،4حالت تهوع میگیرم اولا اصلا اینجوری نبودم حالت تهوع ام میتونه از چی باشه راستی من تیروئید کم کار دارم و 3سال پیش سقط داشتم میتونه از تیروئیدم باشه اون موقع که سقط کردم نمیدونستم تیروئید دارم تازه 1ساله فهمیدم هر ما هم دکتر میرم .

سلام عزیزم
نه به خاطر تیروئید نیست.
ببینید چی خوردین شاید سردیتون کرده یا معده تون به چیزی حساس شده

مرسی بابت راهنمایی تون.

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

سلام خسته نباشین خانم حکیمی عزیز من خیلی نگران بودم که بار دارم یا نه هنوز یک هفته به پریودم مونده امروز تست خانگی گذاشتم که یک خط cپررنگ ولی خط tخیلی کمرنگ هی ممکنه باردار باشم راهنمایی کنین ممنون

خانم حکیمی عزیز میشه زود جواب بدین نگرانم استرس دارم

سلام عزیزم
ممنونم سلامت باشین
گرچه زود از تست استفاده کردید اما به نظر میاد که مثبت باشه
نتیجه مثبت بی بی چک در اکثر مواقع درسته و کم پیش میاد که کاذب باشه
همون موقع دو خط افتاد؟

عزیزم عذرخواهی می کنم برق نداشتیم متاسفانه

سلام اشکال نداره. همون موقع نگاه نکردم ولی بعد سه،چهار دقیقه نگاه کردم افتاده بود هر ماه که تست برمیداشتم فقط یک خط می افتاد تا یک روز بعد هم نگاه میکردم که ببینم افتاده یا نه اما این ماه فقط سه چهار دقیقه بعد نگاه کردم خیلی کمرنگ بود یه لحظه دیدم دستو پام لرزید

تا ده دقیقه اول پاسخ بی بی چک معتبره ولی حتما یه آزمایش خون با تیتر بدید

چشم مرسی خانم حکیمی عزیز.

خواهش می کنم عزیزم
الانم می تونم بهتون تبریک بگم ولی صبر می کنم تا بعد از جواب آزمایش :grin:

مرسی انشالله اون موقع هم جواب ازمایش رو بهتون اطلاع میدم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.