علت خون در ادرار چیه؟

سلام کسی میدونه علت خون در ادرار چیه؟من امروز چند بار موقع ادرار اصلا نمیتونستم خودم کنترل کنم .حجم ادرارم خیلی کم بود ولی باید سریع می رسیدم دستشویی. تا اینکه بعد از چند بار یهو لخته خون دیدم و هر بار با فاصله کم میرم دستشویی ولی ادرارم خونه.به نظرتون علت چیه؟ نزدیکی ممکنه باعث بشه؟

سنگ کلیه نداری؟

عزیزم یا عفونت ادراری یا سنگ کلیه
حتما برید دکتر بهت قرص میدن

اگر هم درد زیاد داری شیاف دیکلوفناک بزارید بعد برید دکتر فردا

سلام فکر کنم عفونت ادراری گرفتی من یه دفعه اینطوری شدم ولی واسه من تو ادرارم خون نبود ولی به شدت درد داشتم انگار دستشوییم داشت میریخت ولی وقتی میرفتم دستشویی نمیومد یا کم بود زیر دلمم خیلی درد میکرد انقدر که راهی بیمارستان شدم امپول و آزمایش دادم گفتن عفونت ادراری داری فرداشم سونو دادم که گفتن مثانه و کلیه سنگ نداره ولی دکتر گفت به احتمال سنگریزه بوده همون دیشب دفع شده که انقدر درد داشتی .فقط برو دکتر پیگیری کن من با یه دوره دارو خوب شدم

سلام عزیزم ممنون از راهنمایت…منم علائمم دقیقا مثل شماست فقط اینکه خون میبینم…یک ماه پیش برای عفونت ازمایش دادم که گفتن عفونت ادراری ندارم…الان پیش چه متخصصی برم؟کلیه و مجاری ادرار ؟

اگر سنگ باشه یهو ممکنه حرکت کنه و درد بگیره برای همین از قبل نشون نمیده
شما همون دکتر مجاری ادراری برید دارو میدن بهتون ان شاءالله زود خوب میشه

انشاالله عزیزم…اگر عفونت ادراری باشه برای اقدام به بارداری باید خوبه بشه یا میتونم اقدام کنم؟

سلام عزیزم
شما مطمئنین خون توی ادرارتون بوده؟ یعنی از واژن تون یا مقعدتون نیومده؟

سلام خانم حکیمی جان…اره عزیزم مطمئنم…اول که لخته بود و سری های بعد کاملا ادرارم خون بود خیلی سوزش هم داشت…البته این اتفاق برای دیروز عصر بود ولی الان خوبم

1 Likes

خداروشکر که بهتر شدین
حتما به پزشک تون مراجعه کنین عزیزم انشالا که مشکل خاصی نباشه

ممنون خانم حکیمی عزیز…ببخشید یه سوال دیگه باید به چه پزشکی مراجعه کنم متخصص زنان که برای بارداری بهش مراجعه میکنم یا باید برم متخصص کلیه و مجاری ادرار؟

خواهش می کنم عزیزم
اول به زنان مراجعه کنید اگر لازم باشه ارجاع میدن

خانم حکیمی عزیزم جسارتا مطمئن هستید که باید اول به زنان مراجعه کنم؟عفونت ادراری در تخصص پزشک زنان هست؟

اگر مطمئن هستید که عفونت ادراره باید به همون کلیه مراجعه کنید عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.