علت خونریزی موقع خوردن قرص چیه؟

سلام واسه درمان کیستم چند ماهه این قرصو میخورم این سری باید 6ماه پریود میشدم ولی 4 و 5 ماه خیلی کم خونریزی داشتم وقتی قرصم تموم شد 6 ماه کامل پریود شدم حالا میدونید علت خونریزی موقع خوردن قرص چیه؟؟حالا باید تاریخ پریودمو از 4 ماه حساب کنم یا 6 ماه.الان هنوز پاک نشدم در حد لکه بینی هستم.کمکم کنید ممنون

کسی نیست جواب بده

الی من این قرص رومیخورم امانفهنیدم منظورتو

دکترم گفت از 14 قاعدگی تا 25 قاعدگی بخورم باید ششم که قرص تموم میشد پریودشم ولی چهارم وپنجم خونریزی کمی داشتم قرص که تموم شد کامل پریود شدم

حالا موندم پریودم از چهارم درسته یا ششم

عزیزم دکترمن از۱۶تا۲۵قاعدگی گفته بخور الان دوماهه مصرف میکنم بعدش پریودمیشم۳روزطول میکشه بنظرمن اگ مرتب بعدازتموم شدن قرص ها پریودبشی اشکال نداره اگه نامنظم بشی بایددوباره بری دکتربگی.واس من بخاطر بارداری داده تابتونم تخمک گذاری منظم داشته باشم

بعداتمام قرص تا۱۰روزبایدپریودشی فرق نداره چهارم یاششم

ممنونم پس پریودم از بعد قرص حسابه؟؟چون هنوز پاک نشدم

اخه میخوام دوباره حساب کنم روز 14 قاعدگی بخورم موندم از بعد تموم شدن قرص شروع کنم یانه.چون دو روز قبل تموم شدن قرص کمی خونریزی داشتم

ماله بعضی هاحین انداختن قرص هم پریودمیشن تواز اتمام قرص ک پریودمیشی ازاون موقع حساب کن بنظرم

ممنونم عزیزم

خواهش میکنم

1 Likes

خانم حکیمی عزیز سلام میشه راجب این سوالم شما هم راهنماییم کنین

سلام عزیزم
اگر همیشه قبل از پریود دچار لکه بینی میشید باید از روز شروع لکه بینی حساب کنید
اما اگر فقط این بار این اتفاق افتاده، از روز شروع خونریزی واضح حساب کنید

همیشه قبلش 2روزی لکه بینی دارم اما این دفه بجای لکه بینی خونریزی کمی بود قرص که تموم شد خون کامل اومد

پس از روز شروع لکه بینی یا همون خونریزی کم حساب کنید

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

فقط این ماه میخوام قرص مدروکسی رو بخورم از همون خونریزی کم حساب کنم؟؟؟چون 2روز که خونریزی کم بود قرص رو میخوردم

شما طبق دستور دکتر کی باید قرص رو شروع کنید؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.