علت خونریزی در هفته های اول بارداری

خواهرای گلم کسی میدونه علت خونریزی در هفته های اول بارداری چی هست؟؟؟؟

من شنیدم بارداری خارج از رحم لکه بینی و خون ریزی داره
ان شا الله واسه شما اینطور نباشه

اسما جان الان خونریزیت زیاده ؟؟در حده پریوده یا لکه بینی؟

مابین لکه بینی و پریود.نه زیاد نه خیلی کم.

سلام عزیزم . ممکنه خونریزی لانه گزینی باشه . تو اینترنت با همین نام جستجو کنید یه عالمه اطلاعات بدست می یارید :smiling_face_with_three_hearts:

عزیزم هفت ماه پیش دوستمون سوال پرسیده

:yum: ببخشید من تاریخ رو ندیدم . ممنونم که راهنمایی کردین . راستی شما تو گروه گپ تلگرام عضو هستین ؟

نه عزیزم عضو نیستم

عزیزم مگه گپ زدن :thinking::thinking::thinking:

اسم رو اشتباه گفتم☺️

دوستان من بیبی چک گذاشتم مثبت شدبعدیه هفته خونریزی داشتم ولی زیادنبودتادوسه روزبنظرتون بیبی چک اشتباهه حالت تهوع هم ندارم چکارکنم

عزیز قبل از موعد گذاشتی یا بعد از موعد پریودی؟
بی بی مثبت کاذب کمتر اتفاق میفته اگر خونریزی کم در حد لکه بود امکان لک لانه گزینی بوده اگر خیلی نگرانی و استرس داری بهتر یه ازمایش بدی که ان شاءالله مثبت بود حتما بری پیش دکتر لازم بود دارو بده جهت جلوگیری از خونریزی

بعدازموعدگذاشتم خونریزی کم هست دوماه پیش سقط داشتم میترسم دعاکنین برام

اگه خدایی نکرده سقط شده باشه آزمایش مثبت میشه یانه

ان شاءالله که مشکلی نباشه عزیز استرس نداشته باش
دوراز جون اگر سقط شده باشه تا زمانی که هورمون بارداری در بدنتون باشه بله هم ازمایش وهم کیت مثبت میشه ولی به مرور هورمون باردار ی کم میشه تا بتا بشه منفی
حتما یه دکتری برید که یه سونو یا ازمایشی میگه انجام بدین دکتر براتون تصمیم میگیر

ممنون ازراهنماییتون مرسی که جوابمودادین😘

یه سوال دیگه بعدازاومدن لکه ها سینه هامم شل شدن دلیلش چی میتونه باشه

عزیزم ان شاءلله باردار که هستین باید برید دکتر بهتون شیاف پروژسترون میده استفاده کنین بیشتر استراحت کن و نزدیکی نداشته باش

خواهش

عزیز درمانگاه یا بیمارستان دولتی برید کمتر پاتون درمیاد
خوب سعی کن استراحت مطلق داشته باشی فقط برای غذا خوردن و دستشویی رفتن از جاتون بلند شید اونم از دستشویی فرنگی استفاده کن یه ازمایش حتما بدین تو درمانگاه دولتی که بتا مشخص بشه که اگر لازم باشه حداقل گرمیجات بخورین پریود بشی عزیزم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.