علت حالت تهوع ممکنه مصرف فولیک اسید باشه؟

دوستان سلام شما هم تجربه ی من رو داشتید؟ من این ماه برای بارداری مجدد اقدام کردم و امروز با یک هفته تاخیر پریود شدم.ولی الان ده روزه که شدیدا حالت تهوع دارم،حتی همین الان.برای همین فک کردم باردارم.ولی مطمینم تلقین نیست و واقعا به شدت دچار تهوعم.جوری که حتی وزن کم کردم.دلیلش چیه؟ ممنون

ویروس نگرفتی

خیلیا هم پریود شدن هم باردار بودن حتما به دکتر سر بزن که مطمعن بشی

مثلا چه ویروسی؟ ازینایی که معذرت می خوام همراه با اسهال و استفراغن؟ نه اونجوری نیستم.

اره حتما باید برم.

من فقط تهوع داشتم و از غذاها بدم میومد اما حامله نبودم

ممکنه به خاطر مصرف فولیک اسید باشه؟ چون دیدم تو نی نی سایت خیلی خانوما نوشتن با مصرف فولیک اسید دچار تهوع میشدن و همین طور یبوست.ولی اگه نمی خوردن نمیشدن…

یبوست میاره
اما تهوع رو نمیدونم من تهوع نداشتم هیچوقت

ایشالا که همیشه سلامت باشید عزیزم.من خیلی از دست این فولیک اسید ناراحت شدم.انقد تهوع هام شدیده همش فک کردم باردارم.ولی الان دیدم خود سایت فرزندم کارشناس پاسخ دادن که آره تهوع ممکنه بیاره و جایگزین دیگه ای براش نیست.قرص ضدتهوع همراهش مصرف کنید.تازه من ازین خارجکیاش داشتم تازه همین ماه قبل خریدمش.ازین به بعد نصفشو می خورم.چهارصد میکروگرمیه.

نباید نصفش کنی
مقدار مورد نیاز بدن ما همینه و باید مصرف بشه
با ضد تهوع بخورش
چرا خارجی گرفتی
ایرانیش خیلی خوبه ک

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.