علت تاخیر در قاعدگی بعد از نزدیکی

سلام خانومای گل خیلی ممنون میشم ج بدید.من ۲۴سالم پریودم همیشه منظم بوده میخواستم یکی دوماه دیگه برای نی نی اقدام کنم .۳روز قبل از پریودم رابطه بدون جلوگیری داشتم باهمسرم اما الان ۲روزم ازپریودم میگذره وهنوز نشدم بنظرشمادلیل چیه

سلام عزیزم
لطفا عنوان سوال تون رو کوتاه کنید تا عزیزان بتونن بهتر ببینن

عزیزم احتمال بارداری در اون زمان خیلی پایین هست اما صفر هم نیست
شما می تونید آزمایش بارداری بدید تا مطمئن بشید که باردار هستید یا نه
از بی بی چک هم می تونید یک هفته بعد از تاخیر در قاعدگی استفاده کنید اما خیلی نمیشه به جوابش اعتماد کرد

خیلی ممنونم.تمام علائم پریود دارم زیرشکمم گاهی تیر میکشه گر میگیرم اما پریود نمیشم ترشحاتمم زیاد شده سفیدوچسبناک و بی بو

اگر باردار نباشید موارد مختلفی می تونه باعث این تاخیر شده باشه
مثلا تغییرات هورمونی، تغییر آب و هوا، استرس، فعالیت سنگین، ورزش و …

خواهش می کنم
فعلا صبر کنید اگر پریود نشدید آزمایش بدید اگر باردار نبودید به پزشک مراجعه کنید تا براتون در صورت نیاز آمپول تجویز کنن

عزیزم عذر خواهی می کنم، من عنوان سوال تون رو تغییر دادم :pray:

یک هفته صبرکنم خوبه؟ ۲روز از پری م گذشته

تا ده روز هم می تونید صبر کنید عزیزم

عزیزم تغییرات هورمونی من ماه اول اقدام ۶روز جلو انداختم احتمالا شماهم همینطور برعکس فقط

1 Likes

همیشه ۲روز میفتاد جلو الان که خیلی مشتاق بچم و کلی
واسش شوق دارم ریخته بهم بدنم

منم همینطورم
همیشه ۲روز میفتاد جلو
۴ماهه اقدامم عین ۴ماه ۵ روز .۶ روز .۷ روز جلو میندازم ریخته بهم

چطور هنوز بعد ۴ماه باردار نشدید منم خیلی نگرانم بایدبرم سونو

من ماهی ۲بار سونو رفتم ازمایش دادم کلی پیگیری کردم هیچ مشکلی نداریم میگن طبیعیه تلاش کن بارداربشی دیگه نمیدونم تلاش یعنی چی؟؟؟؟؟؟

1 Likes

خانوم حکیمی قرص ایتراکونازول برای قارچ خوردم بنظرتون این باعث نشده پریودم عقب بیفتع؟

به دکتر گفته بودید که تو اقدام هستید

عزیزم نگران نباش ماهی ۲۵٪شانس بارداری هست.به امید خدا باردار میشی

1 Likes

عزیزم فکر نمی کنم تاثیری داشته باشه
عوارض قرص می تونه موارد زیر باشه:
سردرد، سرگیجه، بی‌خوابی، تهوع، استفراغ، اسهال، درد شکم، بی‌اشتهایی، خارش و بثورات جلدی، خستگی، تب، بی‌حالی، اختلال در عملکرد کبد، یبوست، اسهال، افزایش فشار خون و ناتوانی جنسی

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.