علت بیرون ریختن مایع منی از واژن

سلام ببخشید هااین سوالومیپرسم من درحال اقدام برابارداری هستم بعددو دیقه نزدیکی مایع منی ازواژنم کلا میریزه بیرون کارم‌ نمیکنم بعدنزدیکی اینطور ک بیرون کلامیریزه من چطورپس باردارمیشم

1 Likes

این مسئله عادیه اگر همسرتون از نظر تعداد اسپرم فعال مشکلی نداره موضوع مهمی نیست چون اسپرمها با زائده دم مانندشون با سرعت یک تا دو متر در ۲۴ ساعت به سمت دهانه رحم حرکت میکنن که اگه شرایط ایده آل باشه از نظر زمان تخمک کذاری لقاح صورت میگیره البته اگه اسپرمهای مرد متوسط و ضعیف باشن باید از پوزیشنهای نزدیکی عمقی استفاده کنی و نیز بعد از اتمام و انزال مدتی پاهاتون رو بالا نگهدارید که کمکی باشه به اسپرمها

سلام عزیزم از پوزیشن سجده ای استفاده کن اونجوری عمیقه یکم گذشت دراز بکش پاهاتو چند دقیقه بگیر بالا

عزیزم هیچ مشکلی نداره واسه منم همینطوری بود مجبور بودم بعد تموم شدم اقدام یع دستمال کاغذی بذارم داخل لباس زیرم تا لباس زیرم کثیف نشع…برای بارداری یک قطره هم کافی فقط کافیه بعد اقدام زیاد از جات تکون نخوری تا سریع برسه به تخمک

خیلی ممنون از پاسخ همه دوستای گلم:kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:باش پس دیگه بعدنزدیکی ازجام بلندنمیشم ولی آز اسپرم نداده شوهرم دکتر گف اگ تا1سال باردارنشی بعدبایدآز اسپرم بده .پوزیشن سجده ای هم امتحان کردیم بازم مایع منی ریخت بیرون

1 Likes

فک نکنم مشکلی داشته باشه منم همیشه میریخت بیرون هنوزکه هنوزم همونطوره اما باردارشدم

اوکی مرسی عزیزم ازجوابت

خواهش گلم :blue_heart:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.