علت استفراغ در بارداری

سلام من دوروز بود عروسی بودم اومدم خونه شکمم زیرش با سمت معدم درد میکرد دیروزم نمیدونم چی شده که از گلو درد شروع شد مریضیم …امروز صبح تا الآن دوبار حالت تهوع بدون چیزی داشتم فقط همش هق میزنم اصلا از این وضعیت خوشم نمیااد این بار دومه مریض میشم خانم حکیمی به نظرتون من اگه اون واکسن رو میزدم الآن مریض نمی شدم؟؟؟

1 Likes

بارداری ؟
شاید مسموم شدی
البته من یه بار سرما خوردم‌وحشتناک استفراغ های وحشتناک داشتم
به دستشویی نمیرسیدم میپاشید بیروون واای خداا
دکتر گفت ویروسه دیگه امپول و سرم و دهنم صاف شد

ای بابا آره باردارم تا الانم دهنمو هم صاف کرده هم سرویس کرده ریده به هیکلم این مریضی والا …همش هق میکنم ولی بالا نمیارم

سلام عزیزم
بهتره به پزشک مراجعه کنید تا علت درد زیر شکم و معده تون مشخص بشه و در صورت نیاز دارو مصرف کنید
واکسن چی؟

والا گفتن یه واکسن هست اونو بزنی مریضی یا آنفولانزا نمیگیری

ببخشید این حالت تهوع بدون بالا آوردن چیزی طبیعیه؟؟؟

بله عزیزم طبیعیه نگران نباشید

آهان واکسن آنفلوآنزا
واکسنم می زدید خوب بود اما این حالت ها به خاطر آنفلوآنزا نیست عوارض بارداریه دیگه

بهتره بیشتر استراحت کنید، اگر درد بیشتر شد یا ادامه پیدا کرد حتما مراجعه کنید

حالا میام راه میرم یه چیزی رو زیر شکمم حس میکنم که انگار داره یه تکون میخوره دیگه دارم میمیرم از نگرانی :disappointed_relieved: :sob: شرمنده همش سوال میپرسم

اتفاقا امروز اصلا درد ندارم فقط موقع راه رفتن انگار یه چیز تکون میخوره از زیر شکمم پایین تر ریز تکون میخوره :disappointed_relieved: واای

نگران نباشید، اگر استرس دارید یه سونوگرافی انجام بدید تا خیال تون راحت بشه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.