علایم پریود دارم آیا باردارم؟

من الان دو روز از موعد پریودم گذشته ولی علایم پریود دارم مثلا بدنم گرم میشه،،پاهام درد میگیره،،ولی پریود نشدم،،امکان بارداری هست به نظرتون؟؟؟ 3 دقیقه پیش خوانده شده

عزیزم علائم قاعدگی و بارداری خیلی به هم شبیه هستن بنابراین باید آزمایش بدید تا مشخص بشه باردارید یا نه
البته یک هفته بعد از تاخیر هم می تونید از بی بی چک استفاده کنید ولی نمیشه به جواب بی بی چک خیلی اعتماد کرد

عزیزم عنوان سوال باید کوتاه و مختصر باشه، عذر خواهی می کنم که بدون اجازتون تغییرش دادم :rose::pray::pray:

منم از موعدم گذشته ولی علائم پریود دارم :persevere:

انشاالله که باردارید

1 Likes

شما هم بهتره آزمایش بدید عزیزم چون از روی علائم نمیشه فهمید چه خبره

فعلا گفتم چن روز دیگم بمونم ببینم چی میشه.
1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

اگر یک هفته از موعدتون گذشته می تونید از بی بی چک استفاده کنید

1 Likes

من اکثر علائم بارداری داشتم امروز موعدم بود که پریود شدم .واقعا اصلا نمیشه فهمید .هر چی فکر کنی انگار بدتره به بیخیالی هم که نمیشه بزنی خودتو .حالم گرفته شد :persevere::persevere:

1 Likes

اخی عزیزم انشالله ماه دیگه باردار میشی گلم امیدتو از دست نده

1 Likes

ای وای :pensive::pensive::pensive: واقعا دل آدم میشکنه :persevere::persevere::persevere::persevere:

1 Likes

اوهوم .انشالله ماه بعد نتیجه بگیریم .همش فکر بی خودی میاد تو ذهنم دوباره از خودم دور میکنم .

1 Likes

منم همینطور.هی میخوام بهش فکر نکنمااااا ولی نمیشه.به امید خدا به زودی خدا دلتو شاد کنه :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::pray::pray::pray::pray::pray:

1 Likes

قربونت .انشالله شمام ماه دیگه دلتون شاد بشه

1 Likes

نیلو جون چی شد سقط شد :slightly_frowning_face::slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:

1 Likes

فدات گلم :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

عزیزم رفتم ازمایش دکتر عدد بتامو دید با آزمایش ۴ روز پیشم مقایسه کرد احتمال سقط داد ولی گفت چیز خاصی نبوده چون نهایت ۱۲ روزه بود.انشالله دفعه بعد :confused:

ای جان غصه نخور هر چی هست خیره انشالله زودی مامان بشی گلم

1 Likes

فدات گلم.انشالله :pray::pray::pray::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.