علایم و درمان چسبندگی رحم

لطفا راهنماییم کنید.یه سال اقدام کردم برای بارداری دوم.هنوز نشدم.بهم گفتن شاید چسبندگی رحم داری.خیلی نگران شدم

فک نمیکنم علایمی داشته باشه،با گرفتن عکس رنگی از رحم تشخیص میدن که چسبندگی رحم دارید یا نه،عکس گرفتین؟؟؟

1 Likes

نه .برم دکتر تا بنویسه برام

آره دکتر خودش مینویسه

1 Likes

عزیزم بچه اولتون چند سالشه

1 Likes

مرسی عزیزم

1 Likes

میره کلاس اول

بسلامتی،انشاالله زودتر دومی هم بیارید،تحت نظرید

مرسی عزیزم.چند ماه پیش رفتم دکتر ازمایش تیرویید و هورمونی داد گفت خوبه برو تا یه سال اقدام کن.

پس داروی خاصی بهتون نداده

1 Likes

نه نداده.خودم دو ماه کلومیفن خوردم

آهان پس سرخود قرص خوردین،نکنید خدایی نکرده به دارویی آلرژی داشته باشید براتون بجای اینکه فایده داشته باشه ضرر داره

1 Likes

دیگه نمیخورم.تا برم دکتر ببینم چی میگه

1 Likes

بستگی داره کی بهت گفته باشه اگر دیگران گفتن که حرف بیخود زدن اگرم دکتر گفته که برو پی درمونش.اینکه نگرانی نداره

1 Likes

یکی از دکترای فامیل از پشت تلفن گفت.گفت شاید یه سال اقدام کردی و باردار نشدی علتش این باشه.فکرم درگیر شد

عزیزم اینا فقط حرفه تا معاینه و ازمایش و سونو ندی به هیچ وجه نمیتونی بگی مشکلت چیه. اول برو زنان بگو تو اقدامی و نتیجه نگرفتی و ازش بخواه تمام ازمایشات و سونوو کارهای لازم رو برات انجام بده

باشه عزیزم.ممنون

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.