علایم لانه گزینی

سلام دوستان عزیزم. امیدوارم حال دل همتون خوب باشه. یه سوال داشتم. من آبان ماه اقدام به بارداری کردم و دوره پریود نامنظم دارم به طوری که متوسط طول دوره قاعدگی من با توجه به ۴ ماه گذشته ۳۲ روز هست. آخرین قاعدگی من ۲۲ مهرماه بوده. الان روز ۲۴ پریودی هستم. سعی کردم نزدیکی هام حول تخمک گذاریم باشه. الان دو روزه که پادرد و کمردرد و کمی دل درد دارم. استخوان ساق پاهام کوفته هست.بعضی وقتام درد از کشاله ران میاد تو زانوهام.نفخ معده هم دارم. با اینکه بیشتر از یک هفته به پریودیم مونده، نمی دونم این علایم پریودیه یا لانه گزینی ؟ کسی بوده با این علایم باردار باشه؟البته من ۸ ماهه که به خاطر تخمدان پلی کیستیک روزی دوتا متفورمین می خورم.ممنونم ازتون

سلام عزیزم
علائم بارداری وپریودی خیلی شبیه به هم هستن نمیشه ازروعلائم تشخیص داد،بهتره استرس نداشته باشی ومنتظربمونی تاازموعدت بگذره وآزبدی، استرس برات سمه

آره گلم اینا میتونه علائم پریودی باشه.من هرماه تقریبا این علائم رو دارم حتی خیلی شدید

ممنونم ارزوجان.

1 Likes

مرسی عزیزم. فقط چون این ماه اقدام کردم برای بارداری و علایم زودتر اومد سراغم حساس شدم

انشاءالله که باردار باشی.حالا شما مواظب خودت باش

مرسی. انشالله…خیلی انتظار کشیدم. چهارسال به خاطر درسم تو کشور غریب فقط منتظر روزایی بودم که بتونم مادر شم. به نظرم مدرک، شغل خوب یا هر چیز دیگه اصلا لذت مادر شدن رو ندارم…

لذت مادر شدن رو نداره

عزیزم امیدت به خداانشاالله به زودی خبرخوش میدی

مرسی گلم.

1 Likes

آره واقعا…منکه الان وجودم به وجود پسرم بسته ست
انشاءالله خدا هیچ زنی رو از نعمت مادر شدن بی نصیب نکنه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.