علایم تخمک گذاری دارم ولی کیت منفیه

سلام من سیکل بدنم ۲۹ روزه س من دقیقا روز ۱۴ سیکل سینهام درد میگیره ترشح پنیری دارم ودمای بدنم بالا میره هر چی فک کنید که ربط به تخمک گزاریه من دارم حتی دلم تیر میکشه سمت تخمدان ها ولی وقتی کیت میزنم منفیه جواب تست من ۱۷ و۱۸ دوخط میفته خط که نه یه خط کوچولو ویه هاله ی قرمز وبعد اون کمرنگ وکمرنک تر میشه حالا سوالم اینه بااین علایم که من دارم نمیتونم زمانشو بدست بیارم من بارداری قبلیم ۱۸ سیکل اقدام کردم باردارشدم ولی سراین دوماهه اقدام میکنم نگرفته وواقعا نگرانم تخمک م هم فولیکول ۲۲ داشت و۸ و۲ به نظرتون تخمک گزاری یه زمان دیگه س چه طوری میشه که روی زمان تست منفیه روز ۱۴ ولی بعد چند ردز تست مثبت میشه درصورتی که تمام علایم از بین رفته

سلام عزیزم
نمیشه زمان دقیق تخمک گذاری رو تشخیص داد بنابراین برای تخمک گذاری یه بازه یک هفته ای در نظر می گیرن. علائم بدن شما نشون میده که شما تخمک گذاری دارید. شاید تست رو به موقع انجام ندادید یا کیت خراب بوده و …
برای مشخص شدن بازه تخمک گذاری می تونید از ماشین حساب های زیر استفاده کنید. یادتون باشه زمانی که دو خط روی کیت نمایان میشه یعنی تخمک گذاری 12 تا 36 ساعت بعد اتفاق می افته، اصلا نمیشه فهمید این زمان دقیقا کی هست
https://farzand.net/ovulation-calculator
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

شانس بارداری در هر ماه فقط 25 درصده پس نباید انتظار داشته باشید با یکی دو بار اقدام باردار بشید. اگر سن تون کمتر از 35 سال هست تا یک سال فرصت دارید برای بارداری اقدام کنید. اگر نشد می تونید از داروهای محرک تخمک گذاری زیر نظر پزشک استفاده کنید.

نگرانی و استرس یکی از مهم ترین موانع برای بارداری محسوب میشه. ورزش منظم انجام بدید، تغذیه سالم داشته باشید انشالا به زودی نتیجه می گیرید

سلام اگه روز تخمک گذاری مشخص شه ی بار نزدیکی کافیه یا دوباربهتره؟

سلام عزیزم
در بازه تخمک گذاری بهتره یک روز در میون نزدیکی داشته باشید. مثلا اگر روز 14 سیکل تخمک گذاری دارید باید از دو روز قبل شروع کنید یعنی 12 سیکل نزدیکی کنید، 14 و 16 هم نزدیکی داشته باشید
اما اگر جنسیت جنین براتون اهمیت نداره اکثر پزشکان توصیه می کنن بعد از اتمام قاعدگی به صورت یک روز در میون نزدیکی داشته باشید تا قاعدگی بعدی

مرسی عزیزم ۶م تخمک گذاریم بود من ۲ و ۴ و۶ نزدیکی داشتم

درست انجام دادم خانم حکیمی

بله عزیزم درسته ولی بهتر بود هشتم هم انجام می دادید. چون خیلی نمیشه دقیق گفت تخمک گذاری کی اتفاق می افته بهتره که دو سه روز قبل و دو سه روز بعد از اون زمانی که احتمال تخمک گذاری بیشتره نزدیکی داشته باشید تا هر زمان که اتفاق افتاد اسپرم داخل بدن باشه

خیلی ممنونم خانم حکیمی جون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.