علایم بارداری چی هست؟

سلام خسته نباشید 10 روز مونده به موعودم از دیشب سینه هام حساس شدن دل درد دارم تخمدانم تیر میکشه این علایم تخمک گذاری هست یا پریود کسی میدونه این ماه دو بار رفتم سونو یکی روز 12 سیکل گفت تخمک آزاد شده و یکی 14 سیکل اونم گفت فولی 16 دارم ممکنه اون فولی 16 الان داره ازاد میشه این ماه من کلا گیج شدم اصلا نمیدونم کی تخمک گذاری کردم لتروزول هم خورده بودم دوره هام 32 روزس دو بار سونو کردم گفتن مایع آزاد داری و یه فولی الانم کلا کمر درد و سینه درد و دل درد دارم مثل زمان پریود اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه جواب سونو هامو براتون میفرستم

خانم حکیمی جان لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام عزیزم
عکس ها رو افقی بذارید لطفا چون نصفش دیده نمیشه
اگر قاعدگی تون منظم باشه تقریبا باید روز 18 سیکل تون تخمک گذاری داشته باشید حالا دو سه روز ممکنه عقب یا جلو بشه. روز 12 خیلی زود بوده برای تخمک گذاری
البته هر اتفاقی ممکنه توی بدن بیفته خیلی حساب کتاب نداره
بهتر بود مجدد سونوگرافی می کردید تا ببینید چه اتفاقی افتاده
راستی مایع آزاد ممکنه به خاطر عفونت هم به وجود بیاد نه فقط تخمک گذاری

سلام منم ۱۱ سیکلم رفتم سوتو داخلی دکتر سونو گفتن یه تخمکم آزاد،شده تعجب کردن البته ۶ تا اچ ام جی هم زدم

رها جان این آدمو گیج میکنه

خانم حکیمی جان روز 12 رفتم دوباره روز 14 سیکل رفتم هر دو تاش گفتن ازاد شده پس اون فولی 16 چی بود از دیروزم من علایم پریود دارم 10 روز مونده به پریودم

آره دکتر تعجب کرده بود که روز ۱۱ سیکل تخمک آزاد شده

زیاد به این علامئم دلخوش نباش ، منم شیش روز مونده به پری ولی امروز سمت راست تخمدانم تیر می‌کشه کمر دردم دارم در صورتی که ماه های پیش حساس شده بودن سینه هام حالت تهوع داشتم کمرمم به شدت درد میکرد ، وقتی اقدام می‌کنی هر ماه یه چیز جدید تجربه میکنی

اصلا این ماه روز تخمک گذاری من قاطی پاتی شد دیگه نمیرم دکتر

من دو بار رفتم سونو هر دوتاش گفتن آزاد شده

از کیت استفاده کن

توکل بر خدا

کیت برا من نشون نمیده ولی این ماه که رفتم سونو گفت ازاد شده اوندم خونه کیت گذاشتم دو تا خط افتاد همون شبم اقدام کردم ولی دوره 32 روزه خیلی عجیبه تخمک روز 12 آزاد بشه یه فولی 16 هم داشتم

عزیزم علائم پریود که طبیعیه داشته باشید. اما این که وضعیت تخمک گذاری به چه صورته من واقعا نمی دونم. بهتره با کارشناسان مامایی مشورت کنید
02170701050

چرا کیت نشون نمیده واسه منم نشون میده دلیلش چیه

این ماه کلا قاطی پاتی شد روز تخمک گذاری من دوره 32 روزه چطور روز 12 آزاد میشه

ممنون

1 Likes

10 روز مونده به موعدم علایم پریود دارم ممکنه اون فولی 16 الان داره آزاد میشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.