علایم بارداری و عقب افتادن پریود

سلام علایمتون قبل از بارداری چی بود لطفا بیاین

سلام عزیزم
علائم بارداری و قاعدگی به هم شبیه هستن بنابراین از روی علائم نمیشه فهمید که باردارید یا نه
حتما بعد از تاخیر باید آزمایش خون بدید

سلام گلم من اون ماه 8 عادت شدم ولی این ماه هنوز نشدم دیروز بی بی گذاشتم منفی شد ولی بعد از 2 ساعت دیدم یه خط کم رنگ انداخته.و حالت پریود دارم انگار هر لحظه میخوام پریود بشم.و ترشح هم دارم

من اینجارو تازه پیدا کردم خواهشا کمکم کنید من الان 4 سال بچه میخوام:disappointed::disappointed:

2 Likes

اینم بگم من هر ماه 3 یا 5 روز جلو مینداختم این دفعه اولم که عقب میندازم

1 Likes

عزیزم پاسخ بی بی چک بعد از ده دقیقه دیگه معتبر نیست. البته از بی بی چک زود استفاده کردید بهتره یک هفته بعد از موعد قاعدگی از بی بی چک استفاده کنید. در کل احتمال خطای بی بی چک زیاده و بهتره آزمایش خون بدید

الان عصری برم ازمایش بدم نشون میده یا صبر کنم.به نظرتون؟

1 Likes

سلام
بهتره ازمایش خون بدین
مطمعن تر هم هست
راس میگن خانم حکیمی

2 Likes

خوش اومدین به مامی گپ :rose:
استرس نداشته باشید تا به زودی نتیجه بگیرید
انشالا که این بار مثبت باشه

خدا کنه

1 Likes

بله می تونید آزمایش بدید

1 Likes

ان شالله مثبته عزیزم :heart_eyes::heart_eyes:

مرسی از اینکه جواب دادین.هم خانم حکیمی و هم شیوا جون:kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

قربوووونت
سینه هاتم درد میکنه
ما یه متخصص داریم به نام مهشید جون
میگه اگر نوک سینتون درد داشت
بارداری
ازمایش اینجوریه که
فشار میدی نوک سینه تو
ول میکنی تیر میکشه
اگر شد احتمال داره حامله باشی

5 Likes

خواهش می کنم :rose:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::+1:

3 Likes

عزیزم سینه هام بدون اینکه فشار بدم درد دارن ولی نه انقدر.الان بی بی گذاشتم دوباره منفی شد

1 Likes

من دقیقا وقتی که میخوام پریود شم نوک سینه هام به شدت درد میگیره اصلا ربطی به بارداری نداره من ماهی که حامله بودم همه ی علائمم مشابه پریودیم بود درد سینم دل درد و کمر دردم همش منتظر بودم پریود شم

1 Likes

دقیقا منم اینجوریم.ولی ببخشید الان تو ادرارم یه رگه قهوه ای دیدم.این یعنی چی

1 Likes

والا نمیدونم برو یه آز بده شاید حامله ای

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.