علامت های بارداری دختر و پسر

خانما علایم بارداریتونو میگیدو بگید که ازهفته چندم شروع شد ونینی چی بود:heart_eyes:

2 Likes

من هیچی علائم نداشتم فقط خوابم کم شده بود و موهای پام خیلی رشدش سریع بود ناخن هام قبلا میشکست از اول بارداری محکم شد صورتم نسبت ب قبل فرقی نکرده خودم تپل شدم صورتم باریکه هنو بچم پسر

3 Likes

البته بگم علائم اصلا مشخصه ی دختر پسر بودن جنین نیس بارداری روی هرادمی یجور اثر میذاره…جاریم بامن حامله اس اونم پسره دائم گیج خواب بود حالت تهوع شدید و سردرد

1 Likes

منم برا پسرم ماهای اول خیلی خوابالو بودم

2 Likes

باز من برعکس برای دوتا دخترام خیلیییی خوابالو بودم :joy:میگم ک برای هرکی ی مدلیه

2 Likes

بله درسته.من ۲ ماه اول خیلی تنبل بودم و خوابالو ولی بعدش خوب شدم و زرنگ:face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

:joy: :joy: :heart_eyes:

2 Likes

من هفته ششم هستم ولی هیچی نمیدونم فقط به بو حساس شدم

2 Likes

فلا زوده نگران نباش علائم توام شرو میشه:face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::heart_eyes:

2 Likes

علائم که میگن واسه هر کس بدنش به بارداری یجور واکنش نشون میده…
نمیدونم…
درد سینه.بزرگ شدن سینه.قهوه ای تیره شدن هاله دور سینه.تهوع شدیددددددددددددد.سوزش و درد معده…
یخ بودن پاهام.خشکی پوست دست در سه ماه اول.هم بستنی دوس دارم هم رب انار و پفک.راستی حساسیت به بوها هم دارم…:mask::mask:
هفته ی دیگه انومالی دارم جنسیت نمیدونم…ولی اینا علائم منه

3 Likes

عزیزم از رو علائم نمیشه گفت توی هر کسی متفاوته یکی ترشی دوسداره یکی شیرینی و… اصلا از روی علائم دنبال جنسیت نباش

2 Likes

نمیدونم که فقط دوست دارم پسل باشه دختر دارم

مرسی خانومی :wink:

میدونم شعاره فقد دعا کن سالم باشه :pleading_face::heart:

1 Likes

توکل به خدا
منم پسر دارم میخام دختر باشه.
ولی در کل هر چی خدا صلاح دونست سالم و صالح باشه

2 Likes

حتما باخبرم کن انشاالله که هرچی دلت میخواد خدابهت بده

1 Likes

منم از هفته ۶شدیدا تهوع شروع شد صبح ظهر شب …ناخنام بلندو سفترشد…صورتم خوشکلترشد…موهای بدنم رشدش زیاد شد…خابالو شدید…کمردرد …واژن درد…سینه درد خارش سینه قهوه ای شدن سینه …حساسیت به بوها…واینم نی نی دخمل ناناز

1 Likes

واقعا همه علائمت برای پسر بوده که ولی راسته که میگن توهرکس متفاوته:frowning::frowning::frowning:

1 Likes

من ویارام از ۶هفته شروع شد و بالا میاوردم و از مرغ گوشت بدم اومد بخاطر حالت تهوعام ترشیجات میخوردم جنسیتم پسره

3 Likes

منکه باردار نشدم
ولی آبجیم کلن هیچ علائمی نداشت دریغ از ی بار حال بهم خوردن
فقد واسه دخترش همش خسته بود و دماغش بزرگ شده بود و کلن زشت شده بود
ولی واسه پسرش انقدر خوشگل شده بوووود و سرحال ک حد نداشت :") انقدر خوشگل شده بود ک میگف کاش همش حامله باشم :wink::sweat_smile:
درکل هم شنیدم هم دیدم ک دختر زیبایی مادرو میگیره دوران بارداری
و پسر ب مادر زیبایی میده دوران بارداری

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.