علامت هایی دارم نمیدونم باردارم یا نه

اردیبهشت ماه اقدام داشتم از ۱۲ پریودی تا ۲۲ پری ولی روز تخمک گذاریم هر روز نزدیکی داشتم.از ۳خرداد تا امروز لکه بینی قهوه ای دارم خیلی کمه اما چند روزه ادامه داره ترشح زیاد دارم مث اب یکدفعه لباسم خیس میشه.تخمدان راستم پهلوی راستم و کمرم درد میکنه.سردرد دارم سرگیجه خفیف دارم حتی نشسته یکدفعه سرم میچرخه جوش زدم.یعنی میشه به امید خدا باردار باشممم؟
۹ خرداد پریود باید بشم دو روز دیگه کی تست بدم؟
البته اشتباه کردم از حول بودنم اول ماه ازمایش بتا و بی بی دادم هر دو منفی بود اون زمان این علایما رو نداشتم اما نمیدونم چرا تست داد انقد زود الان میترسم بازم منفی باشه
ارووم کنید با حرفاتون خواهشا

1 Likes

عزیزم علائم بارداری خیلی به علائم قاعدگی شبیه هستن. بعد از تاخیر در قاعدگی می تونین آزمایش بدین اگر عجله دارین. اما اگر می خواین از بی بی چک استفاده کنین باید یک هفته تا ده روز از موعد قاعدگی تون بگذره
انشالا که این علائم بارداری باشه :blush:

الان که دو روز به موعدته شاید آزمایش خون نشون بده…ولی بازم تا موعدت صبر کن…روز بعدش میتونی بیبی بزنی و اگرم آز بری مشخص میشه…نگران نباش انشالله که بارداری…

سلام دوستای مهربون
منم ۳ماهه اقدام کردم برای بارداری اما هنوز خبری نیست
امیدم به این ماهه
از ۱خرداد منظم در حال اقدام بودم
۱۹م باید پریود بشم امیدوارم نشم😅
توروخدا دعا کنین
دردای زیر شکم دارم، هنوزم زوده برای آزمایش
خیلی حالت تهوع و احساس خستگی هم دارم اما نمیدونم
دعا کنین خواهش میکنم

سلام عزیزم انشالا شما هم مادر میشید به زودی
اگر تاخیر داشتید حتما آزمایش بدید و مارو در جریان بذارید :blush:

1 Likes

انشالله که تو همین ماه نتیجه میگیری…ما چشم انتظارا رو هم دعا کن…

1 Likes

چشم خانم حکیمی عزیز انشالله با دعای شما حتما خبر میدم :heart:

1 Likes

قربونتون بشم انشالله هممون زودی مامان میشیم :blush: شما هم انشالله با خبر خوب میای پیشمون

انشاالله عزیزم

1 Likes

ای بابا منم همینطورم دارم نابود میشم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.