علاقه مندای آشپزی و دسر بیان اینجا😍

چه عالی:ok_hand:

1 Likes

دقیقا منم کاتر گرد میزارم یا سبد استیل:slight_smile::ok_hand:

1 Likes

خوشگلم ژله ای که میگی رو میشه ریپلی کنی روش چون اکثر ژله های ولنتاین قلبی ان نمیدونم کدومو میگی

اما من کلاس اینا نمیرم از گروه آشپزی اینطور جاها یاد گرفتم خیلی چیزا یاد گرفتم با این گروها:heart_eyes:

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

قهرم باهاااات:pleading_face::sob::sweat:

1 Likes

چرا فدات شم قهر نباشی با منا خوشگلم:sweat:

1 Likes

خیلی ام عالی:+1:منم خیلی از کانالای مجازی چیز میز یاد گرفتم اینم خودش یه هنره:ok_hand:

1 Likes

هرکدوم که باشه اخه هرچی نگاه کردم ندیدم دستورشو

ممنونم بله :heart_eyes::heart_eyes:

پی ویت پیام دادم جوابمو ندادی:sweat:

سلام عزیزم .راستش یه مدتیه من کیک میپزم حالت خمیری میشه خیلی سفت میشه :confused:
آرد و بکینگ پودرم رو عوض کردم ولی باز اونجوری شد .
قالب های مختلف رو امتحان کردم .
هم توی توستر و هم توی ماکرو ویو هم امتحان کردم .
ولی نمیدونم چرا اینجوری میشه :expressionless:
الان یه چند سری هست که خیلی غصه ام میگیره بعد کلی زحمت کیک بد میپزم:cry::cry:
راستی مواد رو از قبل به دمای محیط میرسونم .فر رو داغ میکنم . اندازه مواد رو رعایت میکنم
تخم مرغ رو خوب هم میزنم ولی نمیدونم چرا اینجور میشه :cry::cry::cry::cry:
میشه راهنماییم کنی :neutral_face:

1 Likes

@u632710
اینجا دستور تهیه دسر و غذا زیاد گذاشتن دوستان
به خاطر همین اینجا اد کردمت

مرسی عزیزم

1 Likes

خواهش میکنم :blossom:

این صبحانه ها و دسرای خوشمزه جدای از سیلیقه و هنری که شما داری هزینه ی خیلی شیکی هم داره عزیزم:face_with_hand_over_mouth:

خورش کرفس خوشمزه ترین نوعش با مرغ و چاشنی اب غوره هست با گوشت به اندازه مرغ عالی نمیشه

1 Likes

عزیزم درجه فر رو اول زیاد بذار 15 دقیقه بعد کمش کن جایی هم بذار که کاملا مساوی باشه حرارتی که بهش میرسه
شاید مدت پخت کم میذاری که خمیر میشه
پفش فقط بیکینگ پودر رو حتما در ظرفشو سفت ببند و حتما توی یخچال نگه دار, برای کیک با 3 تا تخم مرغ تقریبا 2 قاشق غذاخوری پر بیکینگ پودر و حتما حتما با ارد قاطی کن و بعد مخلوط ارد و بیکینگ پودر رو الک کن اگه هم حوصله داری 2 بار الک کن, وقتی ارد اضافه میکنی به مواد دیگه اصلا همزن استفاده نکن و تاجایی که میتونی کم هم بزن مایه کیک هم نه زیاد رقیق باشه نه سفت, غلظت متعادل داشته باشه کافیه
برای 3 تا تخم مرغ 2 تا نیم لیوان ارد

1 Likes

ممنونم از راهنمایی های قشنگتون :smiling_face_with_three_hearts::heart::heart:

1 Likes

بازم اگه سوال داشتی بپرس عزیزم :hugs:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.