علائم پانیک(حمله عصبی) چیه؟

میدونی چیه عزیزم میگم نکنه یه بار الکی الکی بمیرم

اصلا بیماری ندارم شاید ویتامینم کم باشه ولی بیماری خاصی ندارم … مثلا قلبم سالمه رفتم اکو براش و … ریه و … معاینه کردم ولی قبول نمی کنم

۸۰ ساله هم که نیستم فقط ۲۳ سالمه

اره هیچیت نیست الکی عیب رو خودت نذار وتلقین نکن
دمنوش گل گاوزبون یا بابونه ونبات بخور شب ها قبل خواب یه دونه سیب بخور کمی گلاب روی بالش اسپری کن باعث خواب بهتری میشه

1 Likes

مرسی عزیزم :heart: یه سوال ازت بپرسم ؟ میگم که شما تو فامیل و دوست و اشنا کسی رو ندیدی که بدون هیچ دلیلی فوت کنه ؟ مثلا جوان باشه و مریض نباشه و تصادف نکرده باشه و … ؟

بابونه وگل گاوزبون اینام گرم هست‌وارامبخش هست خیلی خوبه

1 Likes

باش ممنونمممم :heart:

1 Likes

از مامان و بابا و خواهر و برادر و خاله و پدربزرگ و … پرسیدم گفتن نههه

پیش روانشناس رفتی تا حالا؟

1 Likes

بله ولی نرفتم دیگه

1 Likes

من هیچکس ندیدم بی‌دلیل فوت کنه
ببین مرگ حق هست هر کسی دیریا زود وزمانش فقط خدا میدونه اینکه بشینی هی بگی‌الان میمیرم از زندگی‌میمونی وکلی برات مشکل ب وجود میاد اخه قرار نیست هیچ اتفاق خاصی بیفته

1 Likes

بنظرم خیلی خوبه برای رفع وسواست بالاخره تخصص دارن

1 Likes

مرسی :heart: الان خیالم راحت شد شما هم گفتی مثلا مادربزرگ مامانم ۹۰ سالشه بدون اینکه به این چیزا فکر کنه میره اصفهان من اگه باشم میگم تو ماشین چیزی تشه :sneezing_face::neutral_face:

خیلی خوووووبه اما مامانم گفت من و تو بهم کمک می کنیم اگه نشد میریم روانشناس

تفکرات منفی وترس واسترس باعث خیلی از بیماری های روحی روانی میشه حیف نیست با این سن بشینی غصه بخوری عزیزم سعی کن خودتو مشغول کنی وبدونی دنیا زیبایی های خودش داره

1 Likes

دقیقا راهش رو نمیدونم الان که خوبم فکر نمی کنم میگم من چیزیم نمیشع من سالم هستم ولی وقتی یهو فکرا میان تو سرم نمیگم سالم هستم میگم مریضی دارم

1 Likes

عزیزم به نظرت وقتی میترسم اون لحظه چیکار کنم ؟

راهش باید از متخصصش کمک بگیری

1 Likes

اول نفی کن بنظرم بگو نه ایجوری نیست بعدش بشین قران بخون کلا هر جا هستی مکانت عوض کن کتاب بخوندتلوزیون ببین برو بیرون زنگ‌ دوستی‌کسی بزن سعی کن بیشتر توی جمع باشی

1 Likes

چند جلسه رفتم خیلی بهتر شدم ولی حیف ادامه ندادم من برای همه چی استرس دارم نه فقط برای مریضی میرم کلاس گیتار از استرس دارم مثل چی به خودم می لرزم میرم کلاس زبان همین طور کلا هر جا برم استرس دارم :sneezing_face:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.