علائم و مدت تاثیر آمپول hcg

سلام…من مشکل تخمدان پلی کیستیک دارم ۲ سال و نیم تحت درمانم این ماه با خوردن قرص لتروزل روز ۱۳ پریودم تخمدان چپم دوتا فولیکول ۲۳ و ۲۴ داشت و تخمدان راستم یه فولیکول ۲۳ همون روز آمپول اچ سی جی تزریق کردم تا چند روز تخمدانام ب شدت درد میکرد ک تاثیر آمپول بود بعدش اروم شدم و امروز ک ۸ روزه میگذره از امپول تخمدانم تیر میکشه و نفخ دارم میخواستم بدونم اینا علائم بارداریه یا تاثیر آمپول…امروز میشه روز بیستم پریودم از آمپول ۸ روز میگذره

خواهش میکنم دکتر ماما اگه هست جواب منو بدین لطفا.یادم رفت بگم قرص کلومیفن هم مصرف کردم اندومترمم ۷بود

سلام عزیزم
این درد به خاطر آمپول نیست اما اگر خیلی شدیده بهتره به پزشک مراجعه کنید.
جهت مشاوره با کارشناس مامایی می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 70701050-021 تماس بگیرید.

خانم حکیمی تلفن ثابت ندارم ک زنگبزنم اگه چیزی هست بهم بگین

عزیزم نگران نشید اصلا چیز خاصی نیست چون من اطلاعاتی از وضعیت شما ندارم گفتم بهتره به پزشک مراجعه کنید تا از نزدیک بررسی کنن و علت درد مشخص بشه، البته اگر خیلی شدیده اما اگر شدید نیست ممکنه از علائم بارداری، عفونت، استرس و … باشه که در زمان اقدام به بارداری طبیعیه

خیلی ممنونم ازشما

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.