علائم زایمان

سلام وقتتون بخیر . خانمایی ک زایمان داشتن علائمتون قبل زایمان چی بود ممنون میشم کمک کنید

1 Likes

سلام
هيچ علائمي نداشتم نه درد نه چيزي قرار بود برم واسه بستري كه كيسه ابم تركيد

منکه الان توهفته ۳۹ هستم اماهیچ دردخاصی ندارم نمیدونم چیکارکنم که دیگه زودترزایمان کنم

هیچ علائمی نداره…اولین درد که حس کنی شبیه پریوده.
ممکنه لکه خون هم ببینی
تا فاصله درد یه ربع ده دیقه نشده نرین بیمارستان

1 Likes

راه برو زیاد

من ۳۴ هفته م از دیشب زیر شکمم تیر میکشه تکون میخورم یه چندساعتیم درد پریودی داشتم . حالت تهوع و معده درد شدید دارم همش میترسم نکنه بچم زود دنیا بیاد واژنمم درد میکنه:cry::cry::cry::cry:

1 Likes

منم ۳۳ هفته و۵ روزمه
مدتیه در پریودی دارم ولی دیشب خیلی بد وشدید بود جوری که حس میکردم یک چی میخادازپاهام داره پایین میاد
منم خیلی ترسیدم ولی خوابیدم خوب شدم الانم یکمی درد دارم باید دعا کنیم به موقع بدنیا بیان

1 Likes

من 5صب ازدرد کمر پاشدم ولی خفیف بعدش کم کم بیشتر شد میگرفت بعد دردش میخوابید ب فاصله یک دیقه دودیقه بعد بعد دردکمرومیزد زیرشکمم رفتم منم اول یکم گزاشتم بگذره ک ببینم پیوستس دردم یانه اگه دردات پشت سرهم باشه درد زایمانه بعدش ساعتای هشت بود ک هماهنگ کردم با مامایی ک تحت نظرش بودم و رفتم زایشگاه کارای اولیه رو انجام دادن و معاینه کردن گفتن درد زایمانه منم هر لحظه بیشتر میشد بعدشم ساعت نه بود حدودا بردنم اتاق زایشگاه ساعت ۱۰زایمانم تموم شد طبیعی زایمان کردم

3 Likes

اوایل هیچ علائمی نداشتم فک نمیکردمم داشته باشم هفته سی و نه بودم ک یدفه پنج صب از درد پاشدم خود بخود میاد سراغتون نگران نباشید فقط خونسردیتونو حفظ کنید و با ارامش پیش برید سخت نیس ب خدا توکل کنید سوره انشقاقم دانلود کنید گوشش بدید واسه زایمان خوبه

3 Likes

خیلی ممنون عزیزان

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.