علائم در بارداری دوم یا سوم

خانومهایی که بارداری دوم یا سوم رو تجربه میکنن ویا یک یا دوبار سقط داشتن میشه بگین ایا توی بارداری دوم یا سوم علائمتون شبیه بارداری اول بود؟

میشه لطفا بگین علائمتون تفاوت داشته یا نه؟

بله هربارداری علائم خودشو داره من دومین بارداری رو دارم اولی هم پسر بود اینم پسر ولی اصلا علائمم مشابه نبود

من بارداری دوممه یه دختر دارم الانم ۳ماهه باردارم ولی خیلی با قبلی متفاوته

میشه علائمتون رو بگین

من باردارى چهارمم
كاملاً متفاوت با سرى هاى قبل
اونا پسر بودن اين و نميدونم هنوز

سر اولی حالت تهوع نداشتم اینسری داشتم اونموقع از کباب مرغ متنفر بودم ولی اینسری از اول عاشق کباب و کلا مرغ وگوشت شدم تو هردو عاشق شیرینی شدم همینا دیگه یادم نیست:grin::grin:

منم بارداری سومم هست البته دومی سقط شد ولی هیچکدوم مثل هم نبود سر پسرم ویارم از ماه سوم شروع شد وبیشتر شبا بود ولی الان که تازه باردار شدم ویارم از خواب پا نشدم شروع میشه تا شب خیلی هم بی حالم ولی سر پسرم سبک بودم و سر حال

منم سه تا بچه دارم …کلا تو بارداریم هیچ علایمی نداشتم .فقط شکمم بزرگ میشد …خخخخ .

منم باردارى اولم زايمان زودرس شد
در حقيقت شكم ٤ و بچه ى سومم

سلام من یک دختر دارم بارداری دومم سقط شد والان باردارم هفته 14 یا 15 کلا حالتام با اولی فرق داره اصلا مثل اون نیست ایندفعه ائم حالت تهوع دارم صبح ظهر شب و بیحالم از همه چیز وهمه کس بدم میاد اما سردخترم خیلی فهمیده بودم فقط صبحها حالت تهوع داشتم با قرصم اروم میشدم الان نه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.