علائم بارداری ...

سلام خانما. ایا با فلوکول ده میشه باردار شد. من روز 11 هم سونو دادم فلوکولم ده بود دکتر گفت کوچیکه ماهی دیگه بیا برات دارو بنویسم . ولی باید 7 م پریود میشدم ولی الن 13 همه هنور نشدم هیچ علامت پریودیم ندارم . تو ماهه قبلی یکم عفونتم داشتم . الان هیچ علامتی ندارم شب دوم و چهارهم بعد ازپری هم از بی بی چک استفاده کردولی جواب منفی بود بنظرتون چکار کنم داروی قاعدگی استفاده کنم یا ازمایش هاملگی بدم

سلام عزیزم
باید حتما آزمایش خون بدید تا مشخص بشه باردار هستید یا نه
اگر باردار نبودید باید سونوگرافی انجام بدید تا علت پریود نشدن تون مشخص بشه

باید ببینیم تخمک گذاری تون کی بوده و آیا فولیکول تون در اون زمان بزرگ تر شده بوده یا نه
با فولیکول ده نمیشه باردار شد

ممنون.

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
پس اول آزمایش خون بدید بعد به پزشک مراجعه کنید

ببخشید . چند روز دیگه ازمایش بدم که دقیقتر باشه. اخه من برج 9 عکس رنگی و سونو وسی تی اسکن دادم هیچ مشکلی نداشتم. سونو روز 11 پریودیم فلوکولم ده بود معمولا هم پریودیام منظم بود . با یکی دو روز اختلاف .

اصلا امکان خطا بی بی چک هست .

اگر از موعد قاعدگی تون گذشته می تونید آزمایش بدید

بله بی بی چک اصلا دقیق نیست و خیلی احتمال خطا داره

مرسی عزیزم . ببخشید ک اینقدر سوال پرسیدم اخه چند روز استرس دارم . 6 روز از قاعدگیم گذشته . اخه ازمایشگاه گفت دو هفته باید بگذره

خواهش می کنم
نه نیازی نیست دو هفته بگذره حتی دو سه روز قبل از قاعدگی هم آزمایش خون نشون میده اما هر چی بگذره دقیق تر نشون میده

تشریف ببرید آزمایشگاه بفرمایید که آزمایش خون بارداری با تیتراژ می خوام

مرسی گلم:blush:

1 Likes

سلام عزیزم آزمایش خون بده جواب می‌گیری انشالله

اره گلم من پسرمو یک ماه و نیم باردار بودم نشون نمیداد حتی خون

سلام . واقعا پس چطوری متوجه شدید. من خیلی دوست دارم مامان بشم ترس دارم برم ازمایش بگه نه . اخه بعدش خیلی ناراخت میشم احساس خیلی بدی دارم . بدجور استرس دارم

میگم گلم چهل روز از عادتم گذشته بود رفتم خون و تست دادم منفی شد رفتم سونو ساده ببینم مشکلم چیه که گفت بارداری

اوخی چه قدر قشنگ خدا حفظش کنه براتون . برای منم دعا کنید جرات پیدا کنم برم ازمایش بدم

انشاله عزیزم الان پسرم سه سالشه

سلام دیروز ازمایش دادم ولی منفی بود 8 روز از روزی که باید پریود میشدم گذشته . امکان داره تو یک ماه چه مشکلی برام پیش اومده باشه اخه 11 هم دی سونو داده بودم نشانی از کیست یا هر چی ذیگه نبود 15 اذر عکس رنگی مشکلی نداشتم . 27 ابانم سی ت اسکن مشکلی نداشتم . هیچوقت تو این چندین سال حتی یک بارم قاعدگیم اینقدر نیوفتاده بود به نظر مشکل چیه.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.