علائم بارداری

خیلی از ماه ها ممکنه احساس کنید همه نشونه های بارداری رو دارید اما آخرش پریود می شید. این موضوع برای شما هم پیش اومده؟
در اینجا می خوایم با هم در مورد علائم و نشونه های بارداری و سریع ترین راه هایی که می شه بارداری رو تشخیص داد صحبت کنیم.

3 Likes

سریع ترین راه و زودترین موقع برای تشخیص بارداری کی هست؟ چند روز بعد از تخمک گذاری می شه آزمایش داد؟

1 Likes

بهتره تا زمان قاعدگی تون صبر کنید و در صورتی که تاخیر در قاعدگی داشتید آزمایش بارداری (تست بتا) بدید، بی بی چک بهترین زمان استفاده اش یک هفته بعد از تاخیر در قاعدگی تون هست. جواب بی بی چک چندان قابل اعتماد نیست چون ممکنه منفی کاذب نشون بده

4 Likes

ممنون خانم خجسته عزیز

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

سلاااام خسته نباشییید-من چجوری میتونم سئوالامو توو گپ ها بفرستم؟؟با تشکر

سلام عزیز .
همینجا هم میتونی سوالات بپرسی .
تو گروهای دیگه هم می‌تونه فرقی نمیکنه دوستان ببینم
پاسخ میدن

واقعا فقط میشه باازمایش این مساله رو دقیقا روشن کرد
وگرنه بنظرم فرقی بین علائم حاملگی و قاعدگی نیست زیاد!!!
من الان واقعا نمیدونم این دل درد ها و حساس شدن و بزرگ شدن سینه ها و بد خلق شدنم بخاطر شروع قاعدگیه یا حاملگیه

1 Likes

من اردیبهشت اقدام داشتم
۳خرداد تا ۷خرداد لکه بینی داشتم کم بود اما طول کشید و دردای پری شروع شد
۹ خرداد وقت پری بود نشدم اما بعد لکه بینی درد داشتم.تخمدان راست پهلوی راست کمر درد.سردرد ضعف دارم روی واڗنم تیر میکشه
امروز رفتم ازمایش دادم بتا ۲بود و منفی
اما هنوز پری نشدم
و این علایم رو دارم
بلاتکلیفم
یعنی باز هورمون بارداری به اون حد نرسید که نشون نداده؟؟؟
چیکار کنم؟

سلام وقتتون بخیر من مشکل نازایی دارم چهارماهه قرص سیپروترون کامپاند میخورم که باعث شده بود همش لکه بینی داشته باشم پریودهامم نامنظم شده . قبلا هم سه تا سقط داشتم اینماه چندروز به شدت درد سینه داشتم زیر دلم درد میکنه انگار میخوام پریود بشم ترشح سفید و غلیظ هم دارم . ممکنه باردار باشم؟

عزیزم شما که سابقه سقط داری ی پیشنهاد میکنم انشالله اینبار باردار شدی حتما سوره مریم بنویس ببند کمرت از سقط جلوگیری میکنه

4 Likes

تشکر عزیزم

سوره مریم وکامل بنویسه ،طولانیه

سلام عزيزان تو اوايل بارداري مثلا دو هفتگي اينا احساس تكون خوردن رحم امكان داره؟

عزیزم بالاخره هر چی سختی خودش داره نمیشه که همه چی راحت باشه برای من رو ی دعانویس نوشت.

1 Likes

برای پسردارشدن هم یه دعایی مینویسن ولی نمیدونم چیه

ایناهمه خرافات چراباورمیکنین.سوره مریم بنویسیم سقط نمیشه؟حتمااگ قران بغل کنیم حامله میشیم

1 Likes

اینها از نظر شما خرافاته خانم محترم. شما حق نداری سوره های قران رو خرافات فرض کنی. خود من کسی بودم که بخاطر تصادف همه میگفتن بچه دار نمیشه اما بخواست خود خدا و قران و ائمه و بدون دکتر و دوا درمون بااولین اقدام و با توسل به قران و ائمه بچه دار شدم. شما که اعتقاد ندارید لطف کنید نظر ندید تا اگر حداقل یکنفر اگر اعتقاد داشت سست نشه . . فراموش نکن حضرت مریم با ی سیب به درخواست خدا باردار شد. من شک دارم شما خانم باشی که اومدی تو مامی گپ

3 Likes

هرکس حق داره اینجانظرشوبگه.من خودم ب شدت معتقدب خداوائمه هستم وبسیاراعتقاددارم ک توسل ب اونا همه کاراروحل میکننه.ولی منظورم اینه همون سوره مریم میش خوند چراببندی ب کمرت؟بنظرمن بستن قران ب کمربیشتربی احترامیه

4 Likes

من چهار روزه كه پريود نشدم ازمايش دادم منفي بود :pensive:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.