علائم بارداری و بیبی چک منفی

سلام خانوما من دوره هام۲۶روزه بود ک سه ماه پیش سقط کردم شد۲۸روزه و این ماه یه دوره لتروزول خوردم و فقط یه شب ۱۴ سیکلم اقدام داشتم،یه روزمونده به موعدم آزمایشم منفی شد حالاامروز روز ۳۱ سیکلمه و من اصلا حالتای پری ندارم،فقط دور نافم چندروز دردمیکنه و نفخ شدید اطراف رحم حس میکنم،اولین باره ک پریودم عقب افتاده.اما هرچی بیبی زدم منفیه.فعلا نمیخوام برم آزمایش،بنظرتون چنددرصد احتمال بارداریم وجودداره؟

بچه ها لطفا بیایددیگه
امکان بارداری هست؟
اولین باره پریودنشدم و استرس دارم.
آزمایشم شاید یه هفته دیگه بدم،
بیبی چک هم مدیکور استفاده میکنم

دوست عزیز الان چاره ای جز صبر نیست.چون بی بی چکت منفی شده.اگه عجله داری میتونی آزمایش بدی

بی بی چک احتمال خطا داره،همین استرس و اضطرابتم شاید دلیل تاخیرت باشه،اگه دوروز از موعدت گذشته میتونی آزمایش بدی و از نگرانی در بیای،انشاا… که باردار باشی عزیزم

کسی مثل من نبوده تاحالا😭بیااااید خب

نمیدونم والا
میخوام ببینم کسی مثل من بوده بعد بفهمه بارداره؟یه روز قبل موعدم آز دادم منفی بود بعد چون اولین باره عقب انداختم گیج شدم

عزیزم منم مثل شما بودم. یه سقط داشتم و بعد دوماه پری ام بهم ریخت 28 روز ه بودم بعدش 33روز وحالا هم 39 روز …من تابحال تآخیر به مدت طولانی نداشتم وهرچی بی بی میزدم منفی نشون میداد. بعد دوروز پری اومد.
تمام علائم بارداری هم داشتم.
استرس وفکروخیال خودش باعث تآخیر میشه .

1 Likes

عزیزم وقتی توی اقدام باشی عقب و جلو افتادن پریودی یه چیز طبیعیه،نباید زیاد بهش فکر کنی،رحم در حال آماده شدنه،وقتی میگی آز دادی منفی بود،پس احتمال زیاد منفیه،سعی کن بی خیال بشی تا پریود بیاد

من پریم بهم نریخته.بعد سقطم فقط سیکلم شده۲۸روزه.

سلام من این ماه ۳ دی پری شدم البته دوره من ۳۵ روزه و از روز سومش تا هشتم شبی ۲ لتروزول خوردم روز ۱۳ ی فولیکول ۲۱ داشتم همون شب ۲ تا آمپول ۵۰۰۰ هزار hcgزدم و تا دو شب بعدش اقدام داشتم .حال تو ۱۱ همین روز بیبی چک گذاشتم منفی شد .یعنی دیگه باردار نیستم .توروخدا کمکم کنید

بی بی چک رو زود امتحان کردی باید یه هفته از موعدتون بگذره بعد امتحان کنید،اصلا هم استرس ب خودتون راه ندین،توی آزمایش خون هم باید 14روز از لقاح بگذره تا نشون بده،صبور باشین عزیزم

اگه ۱۳ روز از اقدام گذشته باشه .آز بتا بدم مشخصه؟

نمیدونم ولی بهتره صبر کنی،شاید بری و نشون نده

ممنون عزیزم

عزیزم شما میگید دوره هاتون 35 روزه ست ،پسدوره بعدیتون میشه 8بهمن،خیلی عجله داری برای زدن تست
نمیخوام نا امیدت کنم ولی من پنج ماه هر ماه دارو و سونو انجام میدادم با فولیکول مناسب بعدشم آمپول میزدم باردار نمیشدم،دکتر بهم میگفت از بس استرس داری لقاح انجام نمیشه،بهتره توکل کنین به خدا و بسپاری به اون،انشاالله که داروها جواب بده

عزیزم اگه ۱۳ روز بعد امپول یا اقدام آز بتا بدم باز مشخص نیست؟

دوست گل حداقل 14روز باید بعداز لقاح آزمایش رو میتونی انجام بدی،اگر لقاح دیرتر اتفاق افتاده باشه خب مسلما آزمایش دیرتر نشون میده،استرس نداشته باش و زیاد فکرت رو درگیر نکن،احتمال بارداری برای هر شخص در ماه فقط 25درصده،که با استرس و دلهره کمترم میشه
پیشنهاد میکنم صبور باشی و حداقل تا سر ماه صبر کنی،انشاالله که بیای و خبر بارداریت رو بهم بدی :blush:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.