علائم بارداری شما

سلام عزیزانم علائم حاملگی شما چطوری بود؟؟کل علائم رو بگید وجنسیت جنین چی بود؟؟

بذارفرداشب بفهمم جنسیتش چیه وبهت میگم :joy::joy:

1 Likes

باشه منتظرماااا.میخوای سونوگرافی کنی؟؟

بله گلم

سلام
علائم حاملگی من سینه درد و خواب آلودگی و تاخیر تو پریودم بود
چون سابقه تاخیر داشتم,بعد ۴ روز بتا زدم دیدم مثبته
طی بارداریم هم تهوع اصلا نداشتم
عاشق چیزای ترش و نمکی شدم
سونوگرافی تو ۱۶ هفته هم دادم جنینم پسر بود

2 Likes

من هر چی عاائم داشتم همه میگفتن دختره سونو که رفتم گفتن پسره به این چیزا نمیشه اعتماد کرد عزیزم

1 Likes

یه روز بعد از پریود آز بتا دادم بتام خیلی بالا بود ۶ هزار بود هم گفتن که نشانه دختره و بی بی چکم زود جواب داد و سریع دو تا خط قرمز اومد گفتن دختره .از روش ابن سینا با زنجیر امتحان کردیم گفتن دختره . .تو چشم سمت چپم علام انگلیسی vشکل داشتم گفتن دختره. بچه سمت چپ پهلو بود گفتن دختره و…ولی سونو گفت پسره .خیلی برام جالب بود همه اعتقادات دور و اطرافمو به هم زدم :joy:

4 Likes

آره دقیقا، حتی علایم بارداری برای یک خانم در بارداری هاش متفاوته

بدن خانم ها با هم فرق می کنه و عکس العمل بدنشون نسبت به بارداری متفاوته

4 Likes

حنا جون به نظرتون ماها که فيبروم داریم حتما بايد لک لانه گزینی داشته باشیم؟

سلام.خانم خجسته.من دیروز و دوروز قبلش بی بی چک زدم بعداز یه ربع خط تی رنگی شد خیلی کمرنگ…امروز یه روز عقب انداختم…یعنی باردارم؟

1 Likes

نوشین جان، لکه بینی لانه گزینی با لکه بینی فیبروم متفاوته، لکه بینی لانه گزینی اولا مقدارش خیلی کمه دوما بیشتر از یکی دو روز ادامه پیدا نمی کنه و اینکه معمولا در زمان لانه گزینی که حدود 4 هفته است رخ میده

اما فیبروم به خاطر بزرگ شدن رحم خونریزی می کنه

1 Likes

مهتاب نازنین، خیلی برای استفاده از بی بی چک زوده، می دونم استرس داری و میخوای زودتر تکلیف روشن بشه که بارداری یا نه اما بهتره یکی دو روز صبر کنی اگه همچنان پریود نشده بودی برو آزمایش خون بده، خیلی درگیر بی بی چک نشو چون همیشه نمی تونه جواب درست رو نشون بده

اوکی .ممنونم.آره دوسه روز دیگه میرم آزمایش

ایشالا که با خبرای خوب بر می گردین

1 Likes

ممنون حنا جون :kiss::kiss::kiss:

1 Likes

عزیزم قول داده بودم بیام بگم،نی نی دخمله

3 Likes

ویارم خیلی بدبود،بیشترغروب بالامیاوردم،ازماهی سرخ شده بدم اومد،ازلبنیات وترشیجات خیلی خوشم اومد

مبارکه ارزو جون ایشالله به سلامتی دنیا بیاد و بغل بگیریش

1 Likes

مبارکه آرزو جون انشالله به سلامت دنیا بیاریش

1 Likes

مبارک باشه آرزو جون ان شاءالله به سلامتی به دنیاش بیاری عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.