علائم بارداری در موعد پریودی

خانومای عزیز میشه لطف کنین بکین که ماه اولی ک فهمیدین باردارین موعد پریودتون چه علاعمی داشتین؟

الهام جون علایم بارداری و پریودی اغلب شبیه همدیگه ست،نمیشه علایمی رو قطعی گفت که برای بارداری باشه

برخی از رایج ترین علائم سندرم پیش از قاعدگی شامل:

• خستگی
  • ورم و درد پستان
  • سردرد
  • افسردگی همراه با حالت روحی نامتعادل
  • نگرانی
  • درد عضلات و مفاصل
  • هوس کردن غذا
  • گرفتگی های قاعدگی
  • دشواری در تمرکز

من دو هفته بود حالت تهوح سرگیجه سردرد سینه درد حتی زیر شکمم در میگرفت فکر میکردم باردارم اما امروز ک موعد پریودیم هست علاعمشو کرفتم

امروز پریود نشدی؟

اگه حامله نیستم پس چرا دوهفته اینقد درد داشتم حالم بد بود

نه هنوز نشدم اما کمر دردشو دارم

گلم وقتی توی اقدام باشی،این اتفاق ها می افته،ولی اگه پریود نشدی امروز و فردا میتونی آزمایش بدی

بی بی چک احتمال خطا داره

خودمم شک دارم اخه میگن موعد مریضی دردشو داری

منم باردار شدم تمام علائم پریودی رو داشتم مثل همیشه که داشتم اصلا هم فکر نمیکردم شاید حامله باشم وقتی روز پریودیم بود و پریود نشدم فرداش بی بی چک زدم مثبت بود ولی تا آزمایش ندادم مطمئن نشدم

1 Likes

ولی دردی ک دارم دردی هست ک هر ماه داشتم

استرس نداشته باش عزیزم که خیلی بده،پاشو کارای روزانه ت رو انجام بده فقط زیاد خودت رو خسته نکن،بهش فکر نکن،انشاالله که بارداری گلم

میدونی باران جان من دوهفته هست سینه هام خیلی سفت شده رکای روش زده بیرون و اونقد درد داررم ک شبا خابم نمیبره در صورتی ک همیشه دو یا سه روز قبل از پریودیم اینجوری میشدم

میفهمم چی میگی عزیزم،جوریه که دست بهش بخوره جیغت میره هوا :joy:

ولی چاره ایی جز صبر نداری،بهت بگم بی بی چک بزن ممکنه زود باشه و خطا بزنه،ولی تو که صبر کردی تا فردا طاقت بیار و فکرش رو نکن و به خودت استرس نده،اگه فردا پریود نشدی آزمایش بده،انشاالله که باردار باشی

1 Likes

عزیزمی ممنون از راهنماییت

1 Likes

مادرای دیگه هم اگه خوندن ممنون میشم جواب بدن

من فقط كمردرد داشتم خيلى شديد

چرا ازمايش نميدى ؟
بي بي چك هم نزاشتى ؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.