علائم بارداری از چه زمانی شروع میشن؟

سلام خانمهایی که باردار هستید لطفا من راهنمایی کنید از کی متوجه بارداری شدید و علائم از کی شروع میشه؟
سوال دیگه اینکه امکان بارداری با نزدیکی روز بعد از پریود(دقیقا یک یا دو روز بعد از پری) وجود داره؟

منظورتون از یکی دو روز بعد از پریود، بعد از شروع خونریزیه یا پاکی؟
اسپرم توی بدن خانم ها می تونه حدود 3 روز و گاهی تا 5 روز هم زنده بمونه
بعضی از خانم ها 5 روز قبل از روز تخمکگذاری شون نزدیکی محافظت نشده دارن و فکر می کنن احتمال بارداری وجود نداره، اما احتمالش صفر نیست، چون اول اینکه ممکنه تخمک گذاری زودتر از موعد انجام بشه و ببینه اوه اوه اسپرم خان اونجا نشسته و یا اینکه اسپرم خان خیلی سمج و مقاوم باشن و بیش از حد زنده بمونه و منتظر تخمک خانم باشه
پس اگه بچه نمی خواین ریسک نکنید :wink:

5 Likes

ممنونم خانم خجسته عزیزم…منظورم یکی دو روز بعد از پاکی بود…اتفاقا قصد بارداری دارم ولی چون پرولاکتینم بالاست دکترم گفته اقدام نکنم تا نرمال بشه…منم حواسم هست ولی این ماه یسری علائم مشکوک دارم که تا حالا نداشتم…یخورده نگرانم

خجسته جون خیلی جواب باحالی بود :joy:

1 Likes

اینا همونایی هستن که تو زندگی پشتکارشون خیلی خوبه تا به هدف نرسن ول کن نیستن :joy::joy::joy::joy::joy::+1:

4 Likes

منم همیشه از،دوروز،بعد از پاک شدنم ی شب درمون نزدیکی میکردم .

نمی دونم چطوری، اما یکی از دوستام چند روز بعد از پری حالش بد شد رفت دکتر فهمید بارداره :no_mouth: جدی میگم آ
تومور مومور هم نداشت که بگم مال اونا بوده پری نبوده

خودم اما 4 روز بعد از تاخیر پری فهمیدم.
زمان علایم رو نمیشه درست گفت چون قرارم با خودم این بود که اصلا توجه نکنم.

بعضی ها لکه بینی لانه گزینی رو با پریود اشتباه می گیرن و فکر می کنن در دوران بارداری شون پریود شدن

1 Likes

درهرکسی فرق داره معمولا دو تاسه ماهگی مشخص میشه

سلام من تو دوران تخمک گذاری هستم و برای اولین بار که اقدام به بار داری کردم ۲ روز بعدش زیر دلم درد میگیره و تیر میکشه امکانش هست که بار دار باشم??

سلام عزیزم، من خودم هیچ علائمی جز سینه درد و عقب افتادن پریود نداشتم، ۴ روز که عقب افتاد بیبی چک زدم مثبت بود و صبحش رفتم ازمایش عددم ۳۰۰۰ و خورده ای بود ، الان ۳۹ روزمه ، بدن با بدن فرق داره ممکن شما هم علائم نداشته باشی، اما ایشالا زودتر بارداربشی

سلام ببخشید ی سوال ذهنمو درگیر کرده …موقعی که میخوای پریود بشی ولی نمیشی چند هفتگی بارداری هست

بستگی داره ولی چهارم تقریبا

یعنی هفته چهارم?

بله عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.