علائم اولیه بارداری

سلام به همگی…دوستانی که باردار هستن میشه لطف کنید بگید علائم بارداری از کی شروع میشه؟مثلا قبل پریود یا بعدش…اصلا علائم اولیه چی هستن؟

سلام عزیز
من ی مدت بی حال بودم اما نمیدونستم باردارم از هفت هفته به اوج خودش رسید تاحدی که هیچی نمیتونستم بخوررم همش بالا میاوردم.بیحال و خسته بودم و همش درحال خواب. ولی علایم برای هرکس فرق میکنه

1 Likes

اسماء جان امکان داره کسی چند روز بعد از پریودی علایم بارداری را تجربه کنه؟

1 Likes

اره عزیزم من حتی قبل از پریودیم بیحال شده بودم و همش میخوابیدم درصورتی که پریودی های قبلی از درد به خودم میپیچیدم.

از اینکه جواب سوالام میدی ممنونم عزیزم

1 Likes

خواهش میکنم گلم. اگر کاری از دستم بربیاد وظیفه ست عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
@u222234

علایم بارداری برای هر کسی متفاوته بستگی به این داره که بدن نسبت به تغییرات هورمونی ای که در اثر بارداری ایجاد می شه چه عکس العملی نشون بده، مثلا بعضی ها دچار تهوع می شن و بعضی ها نمی شن
اگه پریود شدید و خونریزی تون مثل همیشه بوده که دیگه باردار نیستید

2 Likes

حنا جون من بعد از پریودی دو بار نزدیکی داشتم و چند روزیه زیر دلم و تخمدانم درد میکنه و سینه هام متورم و دردناک هستن…البته معذرت میخوام ولی بعید میدونم مایع منی داخل واژن ریخته شده باشه…ولی بازم مشکوکه اوضاع

سلام عزیزم من کلا درد پریودی داشتم همش فکر میکردم الان میشم از بوی غذا بدم میومد مریضیم عقب افتاد فهمیدم حامله ام

سلام الهام جان…میدونی دقیقا سوالم اینکه که باید از چه زمانی منتظر علائم بود…توضیحی که برای خانم خجسته نوشتم رو بخون مشکلم اینه

علایم وقوع قاعدگی و بارداری خیلی شبیه به هم هستن، شما ممکنه قبل از قاعدگی دردهایی داشته باشید و واقعا تشخیص اینکه شما باردار شدید و این درد به خاطر بارداری هست یا قراره به زودی پریود بشید غیر ممکنه، نگران نباشید و سعی کنید بهش فکر کنید صبر کنید تا موعد قاعدگی تون برسه

ممنون از راهنمایتون عزیزم

1 Likes

علاعم حاملگی من عین پریودیم بود هر دقیقه فکر میکردم دارم پری میشم-منم موقع نزدیکی کلا میریخت بیرون ولی اصلا ربطی نداره بازم اون مقداری ک باید داخل باشه داخل هست

3 Likes

عزیزم منم تو اقدامم یه ماه که هی میگفتن رازیانه خوبه بخور منم خوردم بعدش اون ماه درد سینه هام قطع نشد همچنان درناک بودو سنگین که بعضی ها میگفتن نکنه حامله ای پری شدی بیبی زدم منفی بود اون ماهم یه هفته جلو انداختم .شاید تو هم بخاطر هورمونات اینطوری شدی تو اقدام کلا همه چی بهم میریزه

زهرا جان ممنون جوابم دادی عزیزم…اتفاقا منم این ماه روز پریودیم البته فقط یه بار رازیانه خوردم…شاید یه خاطر اونه…انشاالله هر چی صلاحه…امیدوارم شما هم زودتر باردار بشید عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.