عقب انداختن قاعدگی

سلام دوستان من پلی کیستیک هستم دارویی مصرف نمیکنم و دو ماه هست که اقدام داشتم ماه قبل با یه هفته تأخیر پریود شدم این ماه با یک هفته تأخیر هنوز خبری نیست بی بی چک گذاشتم منفی بود به نظرتون کی برم آزمایش بدم؟

1 Likes

۱۶-۱۸ روز بعد از اقدامت

دکتر گفته نیازی به دارو نداری؟؟؟؟

نه منظورم این بود که الآن دارو مصرف نمیکنم قبلا یه دوره دوفاستون ومتفورمین و ویتامین e مصرف کردم

فک کنم ازمایش الان جواب میده.ولی بیبی چک نه.اجازه بدید حتما خانم حکیمی جواب میدن

در ضمن این نکته هم بگم تقریبا دو هفته هست گاهی سمت چپ شکمم درد میکنه دردش به صورت تیر کشنده هست

1 Likes

عزیزم پس کاش زودتر به متخصص مراجعه کنید.ایشالا فردا خانم حکیمی راهنمایی می کنند.مرسی

عزیز شماکه ی هفته صبر کردی تا ده روز تاخیر صبر کن بعد برو ازمایش بده. به بی بی چک خیلی اعتماد نکن.

ممنون البته دردم شدید نیست

خیلی ممنونم به نظرتون با وجود تنبلی تخمدان بدون دارو باردار میشم

1 Likes

عزیزدلم شما اول باید تنبلی تخمدانتون رو برطرف کنید. حالا شما دوروز دیگه اگر عادت نشدی برو از بده.انشالله که مثبت باشه اگر،غیر این بود برای تنبلی تخمدانت و تنظیم سیکل ماهانه ات یک هفته ناشتا یک لیوان عرق بوی مادران بخور انشالله مشکلت حل میشه

میخواستم بدونم آیا اونایی که تخمدانشون تنبله بدون داروهای تحریک کننده تخمک گذاری باردار میشن؟عرق بو مادران اینقدر تأثیر داره؟عرق رازیانه چطور؟

عرق رازیانه رو تجربه نکردم عزیزم اما بوی مادران رو بله مطمئنم

خیلی ممنون

1 Likes

عرق بومادران چطور مصرف میکنن

بله عزیزم منم دکتر بهم گفت یکی از تخمدان هات تنبلهو باید وزن کم کنی و متفورمین داد من همون ماه باردارشدم.

چه خوب…من بااینهمه دارو هیچچچی

عرق بوی مادران رو همه خواربارفروشی ها و عطاری ها دارن. صبح به صبح یک لیوان بخور

سلام عزیزم
بهتره آزمایش بدید چون احتمال خطا در بی بی چک زیاده. برای درد هم بهتره به پزشک تون مراجعه کنید تا علتش مشخص بشه ممکنه عفونت باشه

عزیزم شما حتما باید از دارو استفاده کنید تا انشالا باردار بشید. با وجود تنبلی تخمدان اصلا امکان بارداری به صورت طبیعی وجود نداره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.