عقب افتادن سیکل ماهانه

سلام وقتتون بخیر من ماه گذشته 27آذر ماه پریود شدم اما این ماه دی ماه نشدم امروز بی بی چک زدم منفی بود خیلی استرس دارم لطفا راهنمایی کنید راه جلوگیری فقط کاندوم بوده ممنونم

یعنی اقدامی نداشتین؟؟بهتره بری آزمایش بدی

اقدام چی؟آزمایش اورژانسی زود جواب میده؟

بارداری
آره عزیزم برامنکه چندساعت طول کشیدتاجوابش اومد

اصلا الان وقت بارداری نیست دارم داروی راکوتان مصرف میکنم بخاطر همین استرس دارم چون روی چنین تاثیر بسیار منفی میزاره

شایدهمین داروهاباعث شده پریودیت عقب بیفته،استرس داری زودآزمایش بده ببین بارداری یانه

نه این دارو تاثیری روی پریودی نداره خیلی استرس دارم حتما میرم ازامایش میدم ممنونم ازتون موفق باشین

1 Likes

قربونتون

1 Likes

هیچ قرصی نمیتونم استفاده کنم؟؟

برااینکه پریودبشین؟؟

بله برای پریود شدن

میشه لطفا جواب بدین

شمااول آزمایش بدین اگه باردارنبودید،زیرنظردکترآمپول میزنیدوپریودمیشید

1 Likes

سلام عزیزم
آرزو جون درست فرمودن
اولین کاری که باید انجام بدید انجام آزمایش خون بارداری هست. اگر باردار نبودید به پزشک مراجعه کنید تا براتون آمپول تجویز کنن که پریود بشید. انشالا که منفی باشه

1 Likes

با سلام خدمت همه عزیزان من یه هفته ازموعدپریودم میگذره،وزیردل وکشاله رانم درد میکنه.میخواستم بدونم میتونه علاعم حاملگی باشه یانه؟درضمن پریودام منظم بوده تاحالا.دوستان اگه تجربه ای دارن ممنون میشم کمک کنن.

سلام عزیزم
از روی علائم نمیشه فهمید شما باردارید یا نه
حتما باید آزمایش خون بدید (تیتر بتا)

یعنی کسی تاحالا قبل ازبارداری این علاعم رونداشته؟

خیلیا دارن این علائم رو عزیزم اما بعضیا هم قبل از قاعدگی دچار همین علائم میشن، بنابراین نمیشه گفت شما باردارید یا دارید پریود میشید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.