عفونت پيش از بارداري!!

سلام من اقدام كردم به بارداري
يك هفته تا زمان قاعدگي ام مونده و نميدونم ايا باردارم يا نه
حالا خارش و گاهي سوزش دارم
ترشح و بوي بد هم نداره
چيكار كنم!!
دارو مصرف كنم؟؟؟

ن عزیزم تا زمان پریودیتون صبر کنین و دارو مصرف نکنین

بله مرسي

سلام عزیزم
حتما به پزشک مراجعه کنید تا براتون داروهای مجاز در بارداری تجویز کنن. چون عفونت باید زودتر درمان بشه.

مگه عفونت نبايد ترشح داشته باشه؟ چرا من ترشح ندارم؟؟

بله معمولا عفونت با تغییر رنگ ترشحات به رنگ زرد یا سبز همراه با بوی بد خودشو نشون میده. اما خارش و سوزش هم ممکنه علامتی از عفونت باشه. به پزشک مراجعه کنید تا نوع عفونت مشخص بشه. اگر هم عفونت نباشه علت سوزش و خارش تون معلوم میشه.

حتما ميرم مرسسي!

1 Likes

گلم من از پزشکم سوال کردم گفتن دارو رو نباید خورد اما معمولا پماد رو تجویز میکنن منتهی میگن بعد از بازه ی تخمک گذاری و اقدام،پماد رو مصرف کنین

پس بايد صبر كنم تا هفته ديگه كه زمان قاعدگيمه انشالله كه عقب ميوفته و باردار باشم بعدش ميرم دكتر

انشالله عزیزم ک باردار بشی،ولی من خودم ب شخصه قرص و پماد مصرف نمیکنم واسه عفونت،مخصوصا الان ک درحال اقدام هم هستم،ب نظرم عنبر نسا دود بدی بهتره و ضرر هم نداره

واااي بوميده!!!:joy:
شنيدم سركه و اب را قاطي كنم بشورم هم خوبه!!

به نظر من تا موعد پریودیت صبر کن…چون اگه باردار باشی هر نوع خوددرمانی ممکنه بهت آسیب بزنه…مثلا من همین امروز خوندم که دود عنبرنسارا که اینقد واسه عفونت خوبه تو باداری باعث سقط میشه…پس به نظر من دست نگه دار تا تکلیف باردار بودن نبودنت مشخص شه…

1 Likes

باشه حتما
البته من ديگه بعد ٣-٤ ماه اميدي ندارم به باردار بودن
ديگه خيلي منتظر نيستم بيخيال شدم ميدونم كه اين دفعه هم پ ميشم

خخخخخخ،بله گلم سرکه و اب رو قاطی کنی بشینی چند دقیق داخلش،همینطور جوش شیرین و اب رو،ولی هیچ کدوم تاثیر عنبرنساجان رو ندارن

1 Likes

امیدت ب خدا باشه عزیزم،انشالله ب زودی باردار میشی

توكل برخدا انشالله

1 Likes

عزيزم تو پيام ها ديدم كه بهتون توصيه كرده بودند كه عنبر نسا استفاده كنيد. اگر باردار هستيد به هيچ وجه استفاده نكنيد چون احتمال سقط ار بالا ميبره و پزشكان مخالف اين روش هستند و حتي در بين متخصصان سنتي هم اختلاف نظر هست.

سلام
من كلا بدم مياد ازش
ولي خب معلوم نيست باردار باشم يا نه
اما چشم استفاده نميكنم مرسي از توصيه اتون

1 Likes

عزیزم ایشون ک هنوز باردار نیستن،در حال اقدام هستن،من خودم هم در حال اقدام هستم و استفاده میکنم،از دکترم هم ک سوال کردم گفتن ایرادی نداره،بعد از مثبت شدن تست بارداری معلوم میشه ک باردار هستند یانه و اون موقع باید دیگه استفاده نکنن

شما كي معلوم ميشه بارداريد يا نه چند روز مونده؟؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.