عفونت و بارداری

سلام نیلوفر خانوم و حنا جون خواهش میکنم راهنماییم کنید…من اوایل ماه سوم رو میگذرونم و عفونت دارم یکم سوزش و خارش هم هست برا بچم ضرر داره؟؟چیکار کنم اومدم خونه مامانم اینا تا هفته ی آینده نمیتونم برم دکتر

خیلی میترسم آخه عفونتم زیاده :disappointed:

کسی نیس :expressionless:

من که چیزی نمیدونم چو تجربه عفونت نداشتم ولی تا میتونی زود زود لباستو زیرتو عوض کن و شورتم نپوش که خیس و نمناک نباشه نگرانم نباش تو اولین فرصتم برو دکتر سر خود دارو استفاده نکن چون انواع عفونت هست مخصوصا الان که بارداری

اصلاح میکنم خاک شیر نخور😄

میگن خاکشیر زایمان زودرس میاره رحمو شل میکنه /:

عهههههه
من تا حالا نشنیده بودم
پس نخوره بهتره

اره عزیزم عفونت بارداری خطرناکه سریع به دکترت مراجعه کن منم عفونت داشتم و دکتر برام توضیح داد که این عفونت کم کم مایع دور جنین آلوده میکنه و باعث آلودگی دستگاه تنفسی کوچولو میشه البته فک نمیکنم تو یه هفته همچین اتفاقی بیافته اما سریع درمان کن که خیالت راحت باشه

2 Likes

سلام عزیزم
بله ضرر داره و باید سریع درمان کنید. همون جا به یک پزشک مراجعه کنید تا بر اساس نوع عفونت براتون داروهای مجاز تجویز کنن

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.