عفونت واژینال

سلام من دچار عفونت شدم به پزشک هم مراجعه کردم قرص مترونیدازول،لاکتوفم ،ازیترومایسین ویتامین ای،لاکتو واژ و پماد کلوتریمازول وامپول پنی سیلین و ب کمپلکس بهم داد همه رو استفاده کردم ولی همچنان خارش و سوزشم ادامه داره لباس زیرامو هم جلو افتاب پهن میکنم واقعا دیگه کلافه شدم خودم هیدرو کورتیزون هم استفاده کردم ولی این خارش دراره رو به مقعد هم میره لطفا راهنماییم کنید پاپ اسمیر هم دادم گفتن التهاباتت زیاده شما پمادی مدنظرتون هست که این خارش و سوزش لعنتی تموم شه؟

سلام عزیزم ،میگن عنبرنسارا واسه عفونت زنان خیلی خوبه خیلیا استفاده کردن نتیجه گرفتن

3 Likes

با سرکه شستشو بدین و یا آب و پرمنگنات
اونم خوبه

2 Likes

اره عنبر نسا خیلی خوبه حتما امتحان کن البته میتونی از آدامس کوهی،‌آویشن و کندر هم استفاده کنی هرکدوم خواستی باید خودتو دود بدی

2 Likes

من زیاد از عفونت چیزی نمیدونم ولی لباس زیر نپوش اصلن چون تشدیدش میکنه بعدشم خونه تنهایی سعی کن شلوارک گشاد بپوشی و اگه تونستیم هیچی نپوش تا عفونت رفع میشه نارحت شدم عزیزم انشالله زودی خوب میشی گلم :slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:

3 Likes

عنبرنسا من هم خیلی شنیدم که نتیجه گرفتن
حتما استفاده کنید خوب میشید ان شاءالله

1 Likes

بنظرم اصلا لباس زیر نپوش.حموم هم ک میری دوش ابگرم نگیر ولرم رو ب۶ سرد بهتره.ادویه جات وچیزایی ک طبع گرم دارن نخور اب هم زیاد بخور حواست باشه دستشویی وحموم تمییییز باشن وضدعفونی.اگه به تیغ هم احساس میکنی حساسی استفاده نکن .اینا از دارو واجب ترن.بعد از همه اینا حتما بهتر میشی

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.