عفونت همراه با لکه خون هفته 10

سلام دوستان من هفته ده هستم هفته پیش خون تازه دیدم وبعدش لخته وسونورفتم دکترگفت پشت جفت لختست…شیاف گذشتم واستراخت قطع شد…اماترشحات زردرنگ داشتم…وهرچندروزیکبارخون تازه میبینم…امروز خون تازه باترشحات سبزپنیری دیدم چ کنم لطفاکمکم کنید.خطرناکه

فکر کنم عفونت دارین اگه ترشحاتتون این رنگ باشه یه آزمایش بدین

عزیزم عفونت تو بارداری خطرناکه و باعث،سقط میشه حتما برو دکتر زنان تا برای درمانت اقدام کنه. عفونت ر پشت گوش ننداز

ممنون حتما

سلام عزیزم
دوستان درست فرمودن عفونت اگر درمان نشه خطرناکه خیلی زود پیگیری کنید

امروزرفتم دکترزنان فقط ژل شستشوداددارویی نداد

پمادنداد؟

ن هیچی نداد…خودم گرفتم اما…دیونه شدم دوروز لکه بینی ندارم روز بعدش دارم…مخصوصااگ راه برم

اگه لکه بینی داریدشیاف استفاده کنید،دکترعمومی رفتین یامتخصص زنان

شیاف الان ده روزه هرشب میذارم…دکترزنان…

خب عزیزم بیشترمواظب خودت باش من وقتی لکه بینی داشتم تاده روزازجام تکون نخوردم،هرشب سریه ساعت شیاف هاروبزار،ازدسشویی فرنگی استفاده کن،آب ونشاسته قاطی کن بخـور،انشاالله که بندمیاد

نزدیکی نداشته باش،لباس زیرت مرتب عوض کن همیشه اتوش بزن،خودتوقشنگ بعددسشوی خشک کن ازجلوبه عقب

خوب عزیزم وقتی معاینه کرده خودش تشخیص داده که نیازی نیست سرخود هیچی مصرف نکنید به ضرر خودتونه

یک روز ک راه برم کمی …لکه بینی دارم همش خونه باشم تکون نخورم ندارم…یبوست هم ک دارم اضافه شده به علت…ی ریزه بخام ببخشیدابرا دفع زوربزنم قشنگ خون تازه میادش…

1 Likes

شربت ملین بخور،من خوردم ضررنداشت خیلی اذیت شدم حتی گریه ام میگرفت اماشربت راحتم کرد،انجیرهم خوبه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.