عفونت قارچی

دقیقا منم همین مشکلو دارم…انشالله جواب بگیرم…

1 Likes

انشالله عزیزم،فقط پیوسته استفاده کن

1 Likes

سلام خواهر منم عفونت داشت استفاده کرد خوب شد من توی بارداری سرماخوردگی شدیدی گرفته بودم مامانم واسم چندبار دود کرد خوب شدم خلاصه خیلی خوبه اما جسارتا اون خانمی که میگه همسرش میفهمه و بهش میگه دوباره دود کردی ، زیاد هم جالب نیست به این دلیل که ما هرچقدر هم با همسرامون راحت باشیم اما مردها کلا از یکسری مسائل خوششون نمیاد از عفونت بدشون میاد چه برسه به بوی عنبرنسا، من پیشنهاد میگم که کلا جایی دود کنید که خونه زیاد بو نگیره هنگام دود کردن توی خونه شمع روشن کنید یا عود استفاده کنید درو پنجره ها رو باز بذارید خلاصه آقاشون زیاد متوجه نشن بهتره

1 Likes

سلام عزیزم،منو همسرم بیشتر از اینکه باهم زن و شوهر باشیم دوست و رفیق همدیگه هستیم و اصلا ن عفونت براش چیز بدیه نه بوی عنبر نسا،اتفاقا وقتی خودش سرما بخوره براش دود میدم و استفاده میکنه،هر کسی شرایط خونش با دیگری فرق داره،خدا رو شکر میکنم که شوهر من از اون آدمای ایرادگیر و بددل نیست،اینکه گفتم شوهرم با خنده میگه باز دود دادی یعنی ی جورایی همون معتاد شدی رفتِ خودمون:wink::blush:

3 Likes

راستی میگن اگه بذارین دودش خونه رو بگیره خیلی خوبه و میکروب های محیط رو هم از بین میبره ی جورایی مثله خاصیت همون اسفند،البته در صورتی که شوهر حساس و ایرادگیری نداشته باشین:wink::grin:

1 Likes

خداروشکر عزیزم ان شاء الله که همه ی زن و شوهرا باهم خوب باشن منظورم این بود که شاید همسرها اذیت بشن و به روی خودشون نیارن و ما متوجه نشیم گفتم نشه که خدا نکرده به مشکل بربخورید من اینو به خواهر خودمم گفتم خیلی تشکر کرد که بهش یاداوری کردم ، البته من تجربشو ندارم چون خداروشکر تاحالا به عفونت و این چیزا درگیر نشدم فقط زمان سرماخوردگی خونه مامانم دود کردیم ،

مرسی عزیزم بابت راهنماییتون،خداروشکر گلم انشالله که همیشه سلامت باشین

1 Likes

نسیم جان…ممنون از پیشنهادت… چهار روزه پاک شدم و دارم استفاده می کنم…واقعا تاثیرش خوب بوده…معذرت میخام ولی بعد چند وقت بلاخره حین و بعد رابطه اصلا سوزش نداشتم…ترشحاتم از بین رفته…فقط یکم ترشح سفید آبکی دارم اونم کم…حالا نمیدونم اونم عفونته یا ترشحات عادی…جالبه وقتی دود عنبرنسارا رو به خودم میدم ازم ترشح میاد کل مدت…نمی دونم این خوبه یا نه…

سلام گلم،فک نمیکنم ترشحات چیز بدی باشه چون خودم هم ترشح آبکی دارم بعضی اوقات،خدا راشکر که اثر داشته واست،بازم ادامه بده ک انشالله کامل برطرف بشه

1 Likes

باورت میشه نسیم جان بعد از چند وقت طولانی بلاخره لباس زیرم مدت طولانی تمیزه…همیشه ازین مورد عذاب می کشیدم…همیشه دعات می کنم… :hibiscus::pray::heart_eyes:

2 Likes

خدا روشکر گلم،مرسی عزیزم

1 Likes

خانم حکیمی عزیز من 6 روزه دارم از این عنبرنسارا استفاده می کنم…مرتب هر روزه…واقعا معجزه شده… ترشحاتم بعد چند ماه نرمال شده…بلافاصله بعد پریودی سفید بود والان بیرنگ شده…از سوزش حین و بعد رابطه خبری نیست…واقعا خدارو شکر می کنم و از نسیم عزیزم ممنونم…

1 Likes

خداروشکر عزیزم
ممنون که به ما اطلاع دادین انشالا همیشه سالم باشین :pray:
با تشکر ویژه از نسیم عزیز :rose:

2 Likes

ببخشید شما عنبر نسا را چه جوری دود میدین؟ داخل شیشه میندازین ؟ لطف میکنیدکامل توضیح بدین؟

1 Likes

والا من یه دونه بزرگشو انتخاب کردم یه گوشه کوچولوشو دود دادم و یه آیینه گذاشتم جلو روم …دقیق نشونه گیری می کردم :laughing: و دودشو مستقیم از فاصله کم ( نه در حدی که بسوزی ) به واژنم میدادم… تو شیشه هم میشه ولی فک میکنم همین جوری مستقیم بهتر میشه …اگه میخای تاثیر کنه روزی دوسه بار و هر روز انجام بده… از روزی که پریودیت تموم شد شروع کن تا دوسه روز به پریودیت… من تقریبا دوماه مرتب استفاده کردم… که کاملا خوب شدم… دیشبم رفتم دکتر معاینه کرد اثری از عفونت نبود خداروشکر

خداروشکر تموم شده. منم عفونت دارم دکترم گفت خیلی زیاده .ولی من اصلا نفهمیدم چون علائمی نداشتم .فقط ترشح سفید داشتم و فکر میکردم یه چیز عادیه.
وقتی عنبر نسا استفاده میکنم داخل واژنم میسوزه از شما میسوزه؟

1 Likes

آره چند روز اول میسوزه… بلاخره هم گرما و هم عفونت داره کار خودشو می کنه… بعد یه مدت عادی میشه نگران نباش…

راستی باردار که نیستی؟ چون توی بارداری ضرر داره انجام دادنش…

نه باردارنیستم. میخوام درمان بشم بعدش اقدام کنم

1 Likes

خوب می کنی… موفق باشی…

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.