عفونت قارچی

دوستان سلام…من دوسه ماهه درگیر عفونت شدم که معذرت میخام غلیظ، سفید بعضی اوقات مایل به زرد و حتی سبز، پنیری شکل بدون بو و باعث سوزش در حین رابطه…درمان ها خونگی اثر نکرد …بهم گفتن قرص فلوکونازول 150 و مترونیدازول بگیرم استفاده کنم خوب میشه…حتی توی نت هم نوشته بود این داروها نیاز به نسخه پزشک نداره
حالا به نظرتون مشکلی نداره من بگیرم استفاده کنم؟

عزیزم شما در حال اقدام به بارداری هستید؟
اول باید به پزشک مراجعه کنید تا نوع عفونت مشخص بشه. برای همه عفونت ها که این داروها استفاده نمیشه عزیزم.

بله در حال اقدام هستم…تشخیص عفونت قارچی دادن…دارو دادن خوب شد ولی بعد شش ماه دوباره درگیرش شدم…درست بعد از اینکه سونوی رنگی انجام دادم…البته الان پریودمو نمیتونم برم دکتر گفتم درمانو شروع کنم…

چون در حال اقدام هستید بهتره که سر خود دارو مصرف نکنید عزیزم

حتما…ممنونم خانم حکیمی…

فاطمه جان قبلا هم براتون نوشتم ک عنبر نسا استفاده کنین واقعا جواب میده،من قبلا استفاده کردم جواب گرفتم الان هم درحال استفاده هستم عزیزم،ب دکترم هم ک گفتم عفونتم با عنبر نسا خوب شد،گفتن خوبه وبازم استفاده کنم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم انشالا موفق باشید

راست میگین عزیزم… یادم رفته بود…چشم حتما…

بله عزیزم،الان هم خودم یکم احساس سوزش دارم چند روزه دارم استفاده میکنم دوباره،واقعا واسه منکه جواب داد

نسیم جان من دیشب پریودیم تموم شد و بعد از حمام از عنبرنسارا استفاده کردم…یکم میسوزوند…عادیه؟

بله عزیزم منم وقتی عفونتم زیاد باشه میسوزونه،ولی به مرور بهتر میشه،اگه از فاصله نزدیک هم استفاده کنی گرماش باعث سوزش هم میشه

عزیزم انشالا که به زودی بهبود پیدا کنید. لطفا نتیجه استفاده از این روش رو برامون بگید بعدا

نیلوفرجان من استفاده کردم و واقعا جواب گرفتم،امیدوارم درمورد فاطمه جان هم جواب بده،البته باید هر روز مداوم استفاده بشه تا جواب بده،من خودم ک یکماه پیوسته هر روز استفاده کردم غیر از روزهای پریودی و رفتم دکتر اصلا آثاری از عفونت نبود و دکترم هم گفتن خوبه و بازم استفاده کنم

2 Likes

خداروشکر. امیدوارم برای ایشون هم جواب بده چون به نظر روش آسون و ارزونیه. ممنون از شما که تجربه تون رو در اختیار ما گذاشتین. :rose:

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم،بله واقعا واسه منکه بهتر از قرص و پمادی بود ک جواب هم نمیگرفتم،تازه من عفونت سینوس هم داشتم در اون مورد هم با پیشنهاد بقیه استفاده کردم و واقعا عفونت سینوسم هم برطرف شد،قبلا شنیده بودم ولی باور نمیکردم جواب بده ولی استفاده کردم و خداراشکر جواب گرفتم،الان اینقدر ازش استفاده میکنم که وقتی شوهرم ازکار میاد خونه باخنده میگه دوباره عنبرنسا دود دادی:grin:

2 Likes

که اینطور… به خودم قول دادم حتما هر روز استفاده کنم…به محض اینکه از سر کار برسم خونه دود میدم…انشاالله که برای منم جواب بده…مرسی از همه…

1 Likes

خداروشکر. معتاد شدیناااا :joy:

2 Likes

انشالله ک جواب بده واست عزیزم

1 Likes

انشالله… :pray::hibiscus:

خخخخ،ی جورایی معتاد خاصیت و معجزش شدم،ولی بوی خیلی نامطبوعی داره ک به ناچار مجبور به تحملشم ولی بعد از یه مدت تقریبا عادی میشه،من چون مسافرت هم زیاد میرم و ب ناچار از سرویس بهداشتی عمومی استفاده میکنم خیلی مستعد عفونتم،واسه همین ب محض اینکه احساس کنم عفونت گرفتم سریع عنبر نسا استفاده میکنم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.