عفونت قارچى واژن

سلام
من ٦ ماه عفونت دارم و در آخر بعد از كلى پزشك عوض كردن به من قرص واژينال نيستاتين دادن
الان ٤ شبه استفاده ميكنم و متوجه شدم اين قرص با حالت پودر خارج ميشه، اول ميخوام بدونم دفع اين قرص به چه صورت هست و آيا بعد از مصرف اين قرص من عفونتم از بين ميره؟
ممنون ميشم جواب بدين

سلام عزیزم
در مورد دفعش چیزی نمیدونم اما برای درمان عفونت های قارچی استفاده میشه و موثره، البته بستگی به بدن شما داره که به این دارو جواب بده یا نه

مشکلی نداره ک قرص خارج میشه چون اثرش رو میزاره
منم قبلا استفاده کردم بعد چندین ساعت یا فرداش خارج میشد ولی عفونت رو کامل از بین برد
فقط باید دوره ی درمان رو کامل کنید

1 Likes

يعنى ممكنه جواب نده؟

من الان ٤ شب استفاده كردم هنوز دل درد خفيف دارم
احساس ميكنم هنوز عفونت دارم
بعد از چند روز اثر ميكنه؟
من فقط موقع نزديكى عفونت پنيرى داشتم
تو حالت عادى نه ترشح دتشتم نه سوزش و خارش

قرص و بعدي و با اپريكاتور ميزارم و بعد از اينكه اپريكاتور و در ميارم ميبينم قرص پودر شده و يكم خارج ميشه
و لازمه باهاش قرص خوراكى مصرف كنم يا همين كافيه؟

من خیلی عفونتم بد بود اصلا ناحیه بیرونی واژن ورم کرده بود و سوزش شدید داشتم
بیشتر از یه هفته استفاده کردم کنارش هم یه پماد داده بود دکتر
نگران نباشید رفع میشه تا آخر قرص استفاده کنید

مگه خودسرانه مصرف میکنید؟
کنارش قرش خوراکی هم میدن

اون موقع ک با اپلیکاتور میزاری نباید پودر بشه
قشنگ داخل ببر تا قرص خوب جا بره
همون دم در دهانه رحم نزار ک زود بیاد بیرون

نه دكتر داده
٦ تا فلوكونازول داد با كرم كلوتيريمازول ،٦ تا قرص و خوردم و ٢شب كلوتيريمازول زدم بعد پريود شدم،پريودم كه تموم شد قرص واژينال نيستاتين و شروع كردم ولى ديگه قرص نداشتم
الان ٤ شب استفاده ميكنم اپريكاتو رو تا انتها ميبرم قرص نمياد بيرون ولى وقتى اپريكاتورو در ميارم باهاش يكم پودر مياد بيرون
بعد ١٤ تا قرص دارم ١٤ تاشو استفاده كنم؟

عزیزم تو دوران پریود هم باید استفاده میکردین من تا آخر پریودم استفاده کردم آخرش دیگه خوب شد

آره همشو استفاده کنید

بعد از پريود شروع كردم كلاً
ولى قرصارو قبلِ پريود خوردم
بعد از چند روز رو به بهبودى ميرم؟

عزیزم نگران نباش ادامه بده خوب میشه
بدن هرکس فرق داره با کسی دیگه
برا همین ممکنه یکی دیرتر خوب بشه یکی زودتر

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.