عفونت شدید دارم

عفونت امونمو بریده خارش سورزش دارم و ترشح زیادی دارم گاهی ابکی گاهی پنیری قرص مترونیدازول هم میخورم فایده ای نداره تروخدا یه قرصی چیزی که خیلی خوب باشه و نتیجه گرفتین بهم بگین

2 Likes

قارچی هستی؟؟ منم داشتم شدید داروهارو خوردم تا تموم میشد دوباره میرفتم دکتر دوباره داروهای جدید میخوردم…تا خوب شدم… البته ن اصلا سوزش و خارش نداشتم. ولی قارچم خییلی شدید بود… چندشب سیرم گذاشتم تو واژنم

چیکار کردی که خوب شدی عزیزم

حتما باید دکتر بهت دارو بده بسته به نوع و میزان عفونت، شورت نپوش تو خونه فقط دامن یا شلوار گشاد نخی بپوش، توی وان آب و بتادین یا آب و سرکه بشین، البته پماد پماد تریامسینولون اِن اِن برای خارش خوبه(البته بیرونیه و واژینال نیس)

گذاشتن سیر تو واژن شدیدا از سمت پزشکا منع شده

من خودم تازه یه هفته است عفونتم خوب شده و حدود سه هفته طول کشید، یه دوره دارو داد دکتر، بعد ک رفتم پیشش و دوباره معاینه کرد کامل از بین نرفته بود دوباره یه سری داروی دیگه داد

همین شیاف و پمادهای واژن و قرص واژن هرجلسه گذاشتم… با قرص لاکتوفم وچندتا قرص دیگه… خودمم خیلی رعایت کردم… لباس زیرو توخونه گذاشتم کنار. پیراهن ساحلی کلا تو خونه پوشیدم… بعده هربار دسشویی با باد خنک سشوار خشک میکردم خودمو. با آب گرم خودمو نمیشستم…حمومم زیاد نمیموندم. چون قارچ گرما دوسته. و زیاد میشه تو گرما باشع

نمیدونم چ تاثیری داشت رو عفونتم عزیزم.دوسه بار اونم ب مدت یکی دوساعت میذاشتم چون میترسیدم. ولی خب عفونتم حالا با دارو یا هر چیزی بود خداروشکر خوبشد

1 Likes

دکتر بهم گفت هر ماه بیا معاینت کنم…توام اگه الان خوبشدی ماه بعد دوباره برو ک خدای نکرده برنگرده.

1 Likes

اره اونایی ک عفونتاشون طولانی میشه یا زیاد عفونت میگیرن باید مرتب معاینه شن

1 Likes

عنبر نسارا خیلی اثر داره در کنارش به حاج فردوسی مستجاب الدعوه هم التماس دعا بده. خیلی دعاش گیراس

1 Likes

دوست عزیز شما حتما باید معاینه بشید و بر اساس نوع عفونت دارو دریافت کنین

1 Likes

واژینال استفاده نمکنی؟؟؟
یا برا خارشت پمادی چیزی نداده دکتر

سلام عزیز چطوری؟!

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.