عفونت رحم یا علائم پریود

سلام خانم دکتر من واسه بارداری اقدام کردم ولی همیشه نزدیک پریودم ک میشه یه ترشح سفید بو دار دارم ب شکل مایع هستش الانم دارم.اگه باردار باشم بازم این اتفاق میفته؟ این طبیعیه یا عفونته؟

عزیزم عفونت زرد وسبز بوداره نزدیک پريود ترشحات زیاد میشه برا بارداری هم ترشحات سفيد داریم نگران نباش طبیعیه،ببخشید من جواب دادم

1 Likes

ن خواهش میکنم عزیزم مرسی ک جواب دادی.

دکتر کی بودی شمـــــــــااااااا؟:kissing_heart:

1 Likes

:joy: :joy::joy:خدا نکشد اسما جونم تو اینترنت سرچ کن خب :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

گلم میدونم درست میگی فدات شم. چون خیلی قشنگ نسخه پیچیدی خنده ام گرفت

سلام عزیزم
طیبه جان اینجا پزشک نداریم، اگر مایلید با کارشناس صحبت کنید می تونید با شماره 02170701050 تماس بگیرید.
البته نوشین جان درست فرمودن ترشحات زرد و سبز رنگ نشانه عفونت هستند اما چون فرمودین بو داره بهتره با پزشک مشورت کنید.

خانم حکیمی پریود شدم حالم خرابه داغونم من این ماه دکترم خیلی امیدوار بود ماه قبل ۱۸ ام پریود شدم الان ۱۷ ام شدم دوتا فولیکول ۲۳ و ۲۴ تخمدان چپ داشتم یه فولیکول ۲۳ تخمدان راست داشتم اندومترم ۷ بود چرا حالمه نمیشم دوسال و نیمه تحت درمانم خسته شدم از بس جواب منفی گرفتم دلم میخواد بمیرم چجوری ب شوهرم بگم

1 Likes

عزیزم غصه نخور… توکلت بخدا… هرچی مصلحته خودشه…منم مثل شما دوساله چشم انتظارم…

دارم دق میکنم بخدا رفتم بیرون بی بی چک گرفتم اومدم خونه رفتم دستشویی دیدم پریود شدم

میدونم عزیزم… من دوسال پیش خیلی راحت حامله شدم خیلی راحتم سقط کردم… هیچ مشکلی هم نداریم اما حامله نمیشم…همه سونو ها و آزمایش ها هم میگه سالمیم… :frowning_face:

بچه‌ها شماها که مشکلی ندارید استرس جلوشو میگیره باور کنید رو خودتون کار کنید بیخیال بشید

1 Likes

عزیزم شما که تقصیری نداری، ناراحتی و غصه خوردن شما چیزی رو حل نمیکنه جز این که حال خودتون و اطرافیان تون بدتر میشه. حتما یه حکمتی داره که ما ازش بی خبریم. استرس نداشته باشید و ناامید نشید انشالا دفعه بعد نتیجه می گیرید. :rose:

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.