عفونت دارم؟

دو ماهه که از یک هفته قبل از پریودم دل و کمر دردای شدید دارم.مخصوصا تخمدان هامو پایین کمرمو و لگنم.بعضی وقتا هم دردش میزنه تو پام‌.علتش چی میتونه باشه.عفونت دارم؟یه سال هم هست که برای بارداری دوم اقدام کردم هنوز نشده

معمولا عفونت زیاد باعث درد شدید تو لگن و پا میشه…چند باری تو وان اب و سرکه بشین ببین بهتر نمیشی…یا ببین علائم هفونت مثل رنگ و بو و ترشح نداری

1 Likes

ترشح همیشه دارم.ولی همیشه بو دار نیس

چه سرکه ای ؟

من معمولا سیب استفاده میکن
البته دوش واژینال عسل مرغوب هم معجزه میکنی
اما بازم برا اطمینان برو دکتر والا اینروزا مریضی ها فرق کرده

1 Likes

مرسی عزیزم

میدونین پماد تریپل سولفا با کلوتریمازول چه فرقی میکنه؟کدومش بهتره؟

عزیزم باید زیر نظر پزشک از دارو استفاده کنید چون باید اول نوع عفونت مشخص بشه و بعد بر اساس اون دارو تجویز بشه

1 Likes

ممنونم عزیزم.اخه یکی دو روز پیش زنگ زدم دکتر برای یه هفته دیگه وقت داد بهم.میترسم بدتر شم.خیلی هم درد دارم

خواهش میکنم عزیزم
نگران نباشید، اگر سخت تحملش برید یه دکتر دیگه معاینه کنه

1 Likes

ممنون عزیزم.الان پریود شدم.خوب شدم میرم دکتر…دیگه یک سال شد که اقدام کردم برای بارداری دوم.نمیدونم چرا نمیشم.دیگه نا امید شدم

پس این دردا مال همین بوده، بهش میگن سندرم پیش از قاعدگی. نا امید نشید عزیزم اگر لازم باشه با استفاده از دارو به زودی باردار میشید انشالا

ممنونم عزیزم.انشاا…

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.