عفونت بخیه پس از زایمان

اینو بره ابشو دکتر خالی میکنه چرک خشک کن میخوره خوب میشه
بگو نگران نباشه

فداتشم:heart:

باشه مرسی خواهر جان دستت دردنکنە خیلی ممنونم

1 Likes

:kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

خواهش میکنم گلم

وای عزیزم سزارینم مصیبته ها،کاش یه راه بدون درد خدا میزاشت برای زایمان🤦

1 Likes

ای کاش

1 Likes

دوست عزیز حتما باید توسط پزشک خودشون ویزیت بشن

وووووی چه ترسناک. منم هفته بعد شیکممو میبرن. :sob::sob: چرا نخش آبیه؟ این چیه بهش وصله؟ مگه جذبی نیست؟

فکر کن. خدا یه کاری رو بدون درد بزاره انجام بدی :persevere::persevere::persevere::persevere: ناشکری نمیکنما ولی این چه زندگیه اخه . همش درد و رنج. واللا . مخصوصا واسه ما زنها.
از بچکی پریود میشیم. دل درد کمر درد. بارداری . درمان ناباروری. سزارین . طبیعی. شیردادن. زخم شدن سینه. حرص خوردن برای بچه ها. تو سری خوردن از شوهر و اقوامش. و همچنان پریود شدن و نشدن. نکنه حامله باشم. نکنه حامله نشم.
یایسه هم که میشیم یه بارکی چروک و پیر شذیم رفته. این چه وضعیه ؟ اییییییشششش

1 Likes

دقیقاً :+1::+1::+1::+1::+1:

1 Likes

فک کنم خون اب جمع شده بره دکتر فشارش بده زخمو خوب میشه

برا همه پوستا جذبی نمیزنن مخصوصا گندمی یا سبزه امکان پس زدنش زیاده

1 Likes

من پوستم گندمیه جذبی زدن. خیلی صاف و تمیز زد.
فکرشو بکنید مردا اگه زایمان کننن. چه میکنن. چه غوغایی کنن. با یه سرماخورگی همه رو بیچاره میکنن. زایمان مثل اینه که یه نفر و لت و پاره کنی و چاقو بزنی با صد تا بخیه. احتمالا یه روزنامه واسه خودشون چاپ میکنن. اسامی اقایونی که زاییدن و به خاطر زنها زایمان کردن.
جان برکفان رزمنده، جانبازان در راه زندگی مشترک :blush:
حالا زنها همون روز با بخیه باید بلند شن بچه بشورن و بچه شیر بدن و غذا بپزن. جون زنها هم دوزار برا مردها نمی ارزه. وظیفشه.

1 Likes

البته جذبی و غیر جذبیش فرقی نداره بنظرم مشکلی نداره اخه
بهتره ب این موضوعات ما زنا فکر نکنیم وگرنه خیلی حرص میخوریمو بهم میریزیم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.