عفونت بارداری

دوستانی که عفونت داشتن وخوب شدن چه راهکارایی رو پیشنهاد میکنید
من هفته بیست ودوم هستم از اول عفونت داشتم بیمارستانم بستری شدم یه مدت بهترشدم بعد سنگ. کلیه گرفتم اون دفع شد ولی عفونته همچنان عود میکنه
خیلیم پماد و کرم و قرص استفاده کردم فایده نداره
روزی تا بیست لیوان اب میخورم
نشستن تومحلول اب وسرکه روامتحان کردین؟

1 Likes

عزیزم اول براتون آرزوی سلامتی می کنم بعد باید بگم که لطفا هر کاری رو که می خواین در این دوران انجام بدین زیر نظر پزشک انجام بدین تا خدایی نکرده دچار مشکلات بدتری نشین

سلام.منم عفونت داشتم دارو استفاده كردم رفع نشده الان احتمال سنگ دادن .ميشه بگيد براى رفع سنگ چيكار كرديد؟ منم الان روزى شايد ٢٠ ليوان آب ميخورم ولى ميترسم روى آب دور جنين تاثير بزاره.شما اطلاعاتى نداريد؟

تو ادرارتون خون دیدن؟ فقط با سونو باید مطمءن بشین اونم یجای معتبر برین که خیالتون راحت شه
من اب و هندونه خیلی میخوردم یه مقدارم پیاده روی کردم بعد چن روز افتاد
من پیش دکتر کلیه رفتم گفت منع غذایی نداره فقط نمک نخور
قرص کلسیمم نمیخوردم

من هر دفعه رفتم سونو ميگفتن مشكلى ندارى.ديروز رفتم دكتر گفت شايد الان سنگ داشته باشى كلسيم اگزالات بالاست ميزان خون ادرار ١-٣بود ،دكتر زنان گفت تازه سونو دادى فعلأ سونو نده فقط آب بخور عفونتم داشتم گفت خيلى دارو خوردى فعلا چيزى نخور.بهم گفت قرص كلسيم بخور اشكال نداره ولى من نمى خورم به نظرم نخوردنش بهتره.لكه بينى دارم دارم شياف و آمپولم ميزنم نمى تونم زياد حركت كنم.اين سنگ و كم داشتم فقط.هندونه هم پيش ما پيدا نميشه ديگه.آب زياد برا بچه خطرناك نيست؟آب دور بچه زياد نميشه؟

ای خداآدم که باردارنیست صحیح وسالمه تابارداربشه انواع واقسام دردمیادسراغش

من تا ٤ماه و نيم هيچيم نبود.هفته اى يك يا دوبار بايد ميرفتم سركار كه ٢ساعت رانندگى مى كردم.يه دفعه با عفونت اينطورى شدم مقصر هم دكترم بود كه هى مى گفت هيچيت نيست .به زور شكمم و معاينه كرد كه گفت آره خيلى سفته

منن چهارماهمه شکمم خیلی صفت شده خوب نیس؟

والا خودت حواست باشه.من از اول چهار ماهگى فقط يك طرف سفت ميشد ول مى كرد.بعد يه مدت همه شكمم كامل سفت ميشد.بعد لكه بينى شروع شد.اگه احساس مى كنى انقباض هست خودت به دكترت بگو

1 Likes

چشم ممنون گلم

1 Likes

این شرایط شما رو منم دارم
به هیچ وجه قرص کلسیم نخور دکتر زنان بهم گفت بخور. من از چن تا دکتر داروساز پرسیدم گفتن باید قرصی بخوری که که بجای کربنات ، سیترات داشته باشه که اونم یه قرص خارجیه بنام سوپراکل یه نمونه ایرانیم داره
گرونم هست من خریدم رو بروشور خوندم نوشته که کسانی که سنگ کلیه دارن نباید استفاده کنن خطرناکه!! دیگه کلا بیخیال شدم روزی سه لیوان شیر میخورم به دکترمم گفتم تایید کرد
من اب زیاد میخورم دیگه چاره ای نیس دکترام گفتن فقط مایعات
نگران نباش توبارداری شرایط واسه دفع سنگ بیشتر فراهم سریع میفته
فقط ادرار تو اصلا نگه ندار به کلیه فشار میاد
توخونه لباس ازاد بپوش شلوار واینا اذیت میکنه لباس زیرتم زود به زود عوض کن

حتما به دکترت اطلاع بده
سفت شدن خوب نیس خطر زایمان زودرس داره

1 Likes

مرسى عزيزم از راهنماييت.من ويتامين د و كلسيمم خيلى هم پايينه ولى مكمل كلسيم رو قطع كردم.فعلا يه پرگنا پلاس ويتال مى خورم كلسيم خيلى كمى توشه. بعد شايد اونم عوض كنم يه فروفوليك ساده بگيرم.روزى ١٥ تا ليوان آب مى خورم ولى نمى تونم زياد راه برم .ترشح زرد زياد دارم ولى بو نداره دكتر هم مى گه فعلا قرص نخور خيلى خوردى.فكر نمى كردم باردارى من اينقدر سخت باشه

متاسفانه این انتی بیوتیکا خیلی کم اثر شدن دکتر به من گفت انقد اینو خوردی که بدنت دیگه عادت کرده سیستم ایمنیت ضعیف شده
صبح قبل صبحانه تو یه لیوان اب داغ یدونه لیموترش بچکون اونو بخور در طول روزم میوه های که ویتامین ث دارن بیشتر مصرف کن پرتقال نارنگی کیوی… ماست پروبیوتیک لاکتیویا برا عفونت خیلی خوبه وهم کلسیم داره اونم بخور

چشم ممنون گلم

1 Likes

راستی پهلوهاتم همیشه گرم نگه دار اصن نذار سرما بهش بخوره
سنگ با سرما تحریک میشه

ممنون عزيزم از راهنمايهات.سنگ من از نوع كلسيم اگزالات هست.يه جا خوندم كه توى اين نوع سنگها ويتامين c هم خوب نيست.ديگه نمى دونم چى خوبه چى بد.من توى آزمايش ادرارم مخاط يا همون mucus threat هم بود.مال شما اونم نشون داده بود

والا نمیدونم سنگ من از چه نوعی بود فقط راجع به منع غذایی که از متخصص کلیه پرسیدم گفت هرچی میخوای میتونی بخوری فقط نمک خیلی کم کن
توازمایش ادرار من خون نشون داده که دکتر گفت همون عفونته
براشماهم احتمالا همون ترشحاتیه که. توازمایش دیده شده
اگه خیلی اذیتت میکنه از دکترت ادرس یه متخصص کلیه خوب که تاییدش میکنه روبگیر اون بیشتر حالیشه
دکترای زنان تواین زمینه زیاد سر رشته ندارن ارجاع میدن متخصص کلیه

ممنون عزيزم.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.