عضو جدید و غمگین

سلام دوستای گلم
من تازه عضو گروه شدم و خوشحالم که یه جایی رو پیدا کردم که همه به هم کمک و اطلاع رسانی می کنن. امیدوارم به منم کمک کنین. خیلی به هم ریختم.
من ۳۴ سالم هست و ۵ ماهه مصرف قرص رو بعد از تقرییا ۲ سال قطع کردم و همیشه پریود ۳۰-۳۳ روزه دارم . روز اول آخرین پریودم 19 تیر بود. هیچگونه علایمی از پریود احساس نمی کنم فقط هر از گاهی زیر دلم درد می گیره. هفته پیش بی بی چک گذاشتم و منفی بود. سه شنبه دکتر سونوگرافی داخلی کرد و گفت چندتا نقطه سیاه میبینه اما نمی تونه بگه چی هست و باید پنج شنبه یا جمعه بیبی چک بزارم دوباره.
دیشب گذاشتم و منفی بود
آیا احتمال بارداری هست؟؟؟ خیلی نگرانم
پس دوسه تا نقطه سیاه چی بوده؟؟
اگه نیستم پس چرا پریود نمی شم. همیشه پریود منظم داشتم. الان 15 روزه عقب افتاده. و فقط زیر دلم درد میگیره و تیر می کشه
ممکنه همش ماله کیست باشه؟؟ دکتر گفت سمت چپ یه کیست دارم که خیلی بزرگ نیست.
می دونم آزمایش بدم بهتره ، نمی دونم چرا دکتر آزمایش نگرفت. باید صبر کنم تا دوشنبه واسه آزمایش. فردا ، پس فردا تعطیله.
نمی دونم چی کار کنم ، چی بخورم حتی میترسم رو پهلو بخوابم
دست و دلم به هیچی نمیره ، به زور میام سر کار بعدش هم تو خونه فقط دراز می کشم.
توروخدا جواب بدین

نگران نباش گلم منم مثل شما بودم گفتن کیست داری دارو میده بهت پریود بشی دوباره منظم میشه،حالا میخوای زودتر برو یه دکتر عمومي برات آز بتا مينويسه

1 Likes

باید تا دوشنبه صبر کنم بعدش هم اون باز آزمایش رو می فرسته آزمایشگاه یاز باید واسه جواب صبر کنم
خدا صبر بده بهم

البته سونو من اشتباه بود،منم هنوز نشدم امیدوارم بشم منظم بشه بازم😔

1 Likes

ایشالا عزیزم، این بلاتکلیفیه خیلی بده

امیدت به خدا باشه عزیزم همه ادمایی که اینجا میان بی مشکل نیستن یه مرحله ای رو تو زندگیشون رد کردن بعضیا نتیجه گرفتن بعضیا هنوز چشم انتظارن خدا ارحمن الراحمین هیچ بنده ای نا امید نمیکنه دعای من همیشه پشتت هست اتفاقا دیروز سر نماز به یادت افتادم نا امید نشو

2 Likes

واقعاااااااااااااااا؟؟؟؟
مرسی عزیزم ممنون که به یادم بودی
دیشب کلی گریه کردم

1 Likes

گریه چرا اجی جون من که دیروز بهت گفتم به یادتم برات دعا میکنم نه گریه کن نه غصه بخور خدا بزرگه

2 Likes

خدا خیرت بده فدات شم
توکل به خدا

1 Likes

خدا نکنه فدا بشی عزیزم

1 Likes

سمیرا من حسودم برا منم دعا کن :stuck_out_tongue_winking_eye::blush:

1 Likes

منم دعا موخوام منم موخوام منــــــــــــــــــم دعــــــــــــــا مــــــــــــوخــــــــــوامـــــــ
واسه منم دعا کنید.
سپـــــــــــاس :hugs:

3 Likes

عههه!فکر کردم فقط خودم حسودم :joy::joy::joy:

نچ منم هستم :smiley:

1 Likes

عزیززززم چشم حتماااااا

1 Likes

الهی باشه گلم حتما برات دعا میکنم

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

قربونت بشم :kissing_heart:

1 Likes

خدا نکنه عزیزم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.