عصبی شدن درسه ماهه اول بارداری

باسلام من امروز بخاطرمساله زیادعصبانی شدم وجیغ کشیدم دوسه بار وسه ماهه اول بارداری هستم ایااتفاقی براجنین افتاده چه جوری میتونم بفهمم مشکلی نداره

س ن بابا،جای نگرانی نیست،این عصبانیت از بارداریه،،خودمم الان ک ماه اخرم هستش اعصابم زیرصفره،،پسرم ک س سال ونیمشه دیروز بخاطر چیز الکی کتک زدم بعد سیرگریه کردم،دیگه تحمل ندارم ،

1 Likes

نه اتفاقی نمیفته
هورمونا کلا به یه آدم جدید تبدیلت میکنن
فقط سعی کن آروم باشی :grin:

1 Likes

لطفا بچه رو نزنید وقتی عصبانی هستین اگه نمیتونین کنترل کنید خشمتون رو از بچه فاصله بگیرین. اون بچه روانش و جسمش امانته و بخصوص الان ک دفاعی نداره و ضعیفه

2 Likes

دست خودم نیست،من کم غم ندارم،، همش باغصه و غم زندگی میکنم

اره چتات خوندم در جریان هستم. اما اون بچه چه گناهی کرده که قربانی این خشم و مشکلات بشه. چون دوران کودکی خیلی خیلی مهمه. بچه درکی از این مشکلات نداره و درکی از ناراحتی شما. اگه تنبیه بدنی و یا حتی عاطفی ک بدترم هست بشه آسیب هایی وارد میشه ک شاید به چشم دیده نشه ولی واقعا بعضی هاش اصلا جبران ناپذیرن

2 Likes

عزیزم سعی کن ی راه حل جدید پیدا کنی نگاهت مثبت کن.قسمت زیادی از نحوه زندگی کردنمون تحت تاثیر نگاه ما به مسائل و دنیا هست هر کس دنیا رو متفاوت می بینه هیچ دو نفری زندگی رو یک جور لمس نمیکنن و این تفاوت تا حد زیادی نتیجه ذهن افراده. سخت نگیر تا سخت نگذره

2 Likes

حق باشماس مارال جون

1 Likes

دست شما نیست پس دست کیه؟؟
اگر غم زیاد دارید نباید بچه دار میشدید
بچه شما مسئول غم های شما نیست.
حال و آینده بچه تون رو تباه می کنید با این کارها.
هیچ چیزی جز این مورد (ظلم به کودک) نمی تونه منو عصبانی کنه :rage::rage::rage::rage::sob::sob::sob::sob::sob:
کاری نکنیدکه بچه تون بگه کاش توی این خانواده به دنیا نمی اومدم

1 Likes

میدونم خانم حکیمی،، ولی من ازبس غصه خوردم ومیخورم مریض شدم، عصبیتر شدم

1 Likes

سلام عزیزم برای بچه مشکلی پیش نمیاد خود آدم داغون میشه
منم از این جیغا زدم طوری که همه تنم میلرزید هیچی نمیشه
نگران نباش

1 Likes

حق دارید عصبی بشید عزیزم
اما حق ندارید عصبانیت تون رو سر بچه خالی کنید :pensive:

1 Likes

همش میگم این بار آخره میزنم،،چون هربارمیزنم داغون میشم میزنم زیرگریه،چون پسرم بااینکه سنی نداره بهترازباباشه،درکم میکنه بادستای کوچیکش اشکاموپاک میکنه،موقعی هم ک میبینه گریه میکنم اونم گریه میکنه، بااینکه باردارم وقتی بلندمیشم دستمو میگیره میگه مامان مواظب باش نیوفتی داداشم چیزیش نشه،،بخاطر همین وقتی میزنم زود پشیمون میشم

به پزشک مراجعه کنید تا براتون آرامبخش های مجاز در بارداری تجویز کنن

انشاالله بعد اززایمان ،،اخر این ماه زایمان میکنم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.