عروسی خواهر همزمان با زایمان من

دوستان من اسفند زایمان میکنم‌ اخرای اردیبهشت عروسیه خواهرمه
اصن غمم گرفته با بچه دوماهه :persevere:
بچه با اون هم صدا توتالار اذیت نمیشه؟؟ اصن میشه رفت ؟ میترسم بچه اذیت شه
اضافه وزنم دارم لباس چی بپوشم :confused:

1 Likes

عزیزم دخترعمه من برا عروسی داداشم ازین گوشی هایی ک مثل هدفون میمونه برا بچهاست ازونا گذاشته بود رو گوش بچه

2 Likes

تازه بچش۵۰روزم نداشت

1 Likes

از الان غصه چیو میخوری؟
استرس که الان داری برای بچت بیشتر ضرر داره تا صدایی که بعدا نگرانش هستی.
نترس چیزی نمیشه چون یه تحقیق نشون داده بود صدای قلب و احشا بدن مادر معادل یه موتور جته که بچه تو شکم مادر میشنوه بخاطر همین خیلی از بچه ها با صدای بلند ماشین به خواب میرن.
اکثرا بچه ها تو شلوغی میخوابن نگران نباش.

5 Likes

مرسی عزیزم کجا میتونم این گوشی ها رو پیدا کنم؟ یعنی مخصوص یا همین هدفن کوچولوهای معمولیه؟

نه عزیزم استرس که ندارم سراین قضیه فقط فکرمو مشغول کرده
پسرمو که قبلا واسه شنوایی سنجی برده بودم گفت اینا تا شش ماهگی نباید در معرض صداهای بلند باشن خطرناکه

1 Likes

کلا انسان تا بزرگم بشه صداهای بلند براش خوب نیست منکر این نیستم ولی فکرتو مشغول نکن پنبه بزار تو گوشش بعدم گوشی بزار رو گوش بچه ولی منم پسرم کوچیک بود یکی دوبار شد که جایی بودیم که صدا خیلی زیاد بود برعکس تو اون شلوغی گرفت خوابید.

2 Likes

عزیزم از الان تا اردیبهشت،یه سیب بندازی هوا هزارتا چرخ میخوره،از حالا فکر اون موقع رو نکن،هرچقدر سر بچه آروم و بی استرس باشی بچه هم همونجوری میشه،،،،اونموقع هم نهایتا دوتا پنبه میزارید توی گوشش که صدای بلند اذیتش نکنه،منم برای عروسی برادرشوهرم پسرم6ماهه بود،پنبه گذاشتم توی گوشش،یه شیشه شیر هم آماده کردم براش ولی قبلشم سیرش کردم و توی تالار دادمش دست مامانم،برای لباس هم نگران نباش لباس مدل گشاد های قشنگی هم میتونی پیدا کنی :wink:

2 Likes

اخه چرا غم گلم؟
دوتا شادی در پیش داری. چی از این بهتر.
ان شاء الله که همیشه تو شادی و خوشی باشی دوستم.
اولا درسته که صدا زیاده ولی بچه رو که نمیخوای زیر باند بذاری.
شنوایی سنجیم برای این صداهای خیلی نزدیک و داد و بیداد در گوش گفته.
بعدشم مهشید جان درست میگه. هدفون بذار. یا از دکترش کمک بگیر
بعدشم لباسم که غصه نداره. همه میدنن تازه زایمان کردی(گرچه میدونم چی میگی منم اینجوریم. بخواهرم گفتم ازدواج نکن تا بچهام بزرگ شن من دوباره رژیم بگیرم :grin::rofl:)
عزیزم اگه قراره خودت ب بچه شیر بدی یادت باشه اگه لباس آماده میگیری شیر دهی باشه تو ساسونش زیپ داره.
اگرم پیدا نکردی یه پارچه تیره مثل مشکی یا سرمه ای بگیر ب خیاط بگو تو برشش ، حالا عصایی یا سرشانه برات زیپ مخفی بذاره که بتونی بدای شیر دهی راحت باشی.
مدلا تو گوگل و اینستا هست سرچ کنی. البته بیشترشون نوشتن بارداری _شیر دهی.
ترکیب گیپور و کرپ لخت یا حریر لاغرتر میکنه.
این نظر منه.
بابت هردوتا جشن و شادی پیشاپیش بهت تبریک میگم گلم.
الهی که کوچولوت سالم ب دنیا بیاد و خواهرت خوشبخت بشه عزیزم

3 Likes

وای الکی چه استرسایی به خودت میدی
من پسرم ۲۰ روزش بود بردم عروسی اونم دوتا عروسی
رفتم یه گوشه دنج نشستم تو تالار…دست من دائم دم گوش بچم بود
البته تو چون عروسی خواهرته یکم باید اون وسطا باشی
یه نفرو گیر بیار…مثلا مادرشوهرت مراقبش باشه

1 Likes

انشالله بسلامتی زایمان کنی. منم عروسی خواهرم سر پسرم همین مکافات رو داشتم.پسرم ۸ماهه بود اصلا تو باغ واینمیستاد همش بیرون باغ نشسته بودم روصندلی فکرش کن خواهر عروس اصلا تو مراسم نبود تازه خیلیا میگفتن چرا خواهر عروس نیومده.انشالله شما به مشکل من نخوری.سمت باند اصلا نشین برو اخر تالار ی جای خلوت بگو مادری خواهری اشنایی ام پیشت بشینه که اگر خواسنی بری وسط پراقب نی نی باشه کریر ببر بذار داخلش تابش بده بخوابه ی گوشی ام بذار که صدا نشنوه که البته بچه دوماهه خوابش سنگینه.اضافه وزنتم با شیردهی و بعد زایمان درست میشه غصه نخورگلم

2 Likes

مخصوص نوزادان عزیز
خیابون بهار تهران خریدن مرکز خرید نوزادی

2 Likes

عزیزم همه جا پیدا میشه خصوصا مغازه های مخصوص جوراب و شال و کلاه فروشی فراووونه.

2 Likes

عزیزم… خاهر من 25 بهمن زایمان کرد و 22 اسفند عروسی من بود… ینی یک ماهشم نمی شد…بچه رو قشنگ پوشوند…دوتا پنبه کوچولو هم تو گوشاش گذاشت …تو کل مراسم بچه تو کریرش بود پیش مادرشوهرش و مامان بزرگم… فقط میرفت شیر میداد و میومد… هیچ مشکلی نه برای بچه پیش اومد نه مامان بچه… اتفاقا هرچی کوچیکترن و نوزاد بهترن… بزرگتر که بشه بی قراری هاش بیشتر میشه… از الان نشین غصه اینارو بخور…
اضافه وزنم داری؟ یا میترسی که تا اون موقع اضافه وزن بگیری… الان حدودا باید پنج ماهه باشی…سعی کن زیر نظر بهداشت وزنتو کنترل کنی…نه به خاطر لباس و عروسی…کلا نزار الکی وزنت بره بالا… از زایمان تا عروسی هم وقت داری… زایمان که کردی از همون روز اول شکمتو ببند…پف زایمان هم بعد یک ماه می خابه… محض احتیاط پارچه در نظر داشته باش که اگه لباس آماده نیافتی بدی خیاط برات بدوزه…
اوف چقدر حرف زدم… :grin::grin::grin::joy::joy::joy:

5 Likes

مرسی دوستای عزیزم
هروقت باشماها دردودل میکنم اروم‌میشم‌ممنون که هستین :hibiscus::heart:

1 Likes

منم انشالا اسفند زایمانمه :heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.