عرق سوز شدن گردن دخترم

سلام بچه ها زیر گردن دخترم له کرد وقرمز شد چی بزنم که زود خوب بشه لطفا کمکم کنید بنظرخودم مال پودر بچه ست چون جلوتری که حمام کنم بچه نبود زیر گردنش وقتی حمام کرد بعداز حمام پودر زدم بهش تا چند ساعتی گذشت استفراغ کرد خواستم لباس خانم بیرون بیارم متوجه گردنش شدم وقتی دیدم دلم اتیس گرفته خدایش بس که قرمز شد احتمالا دردش میکنه ولی من فکر میکنم گریه اش مال شکم اش

عرق سوز شده
اصلا از پودر بچه استفاده نکن
بعد حمام لوسیون بزن به بدن بچه
الانم پماد کالاندولا بگیر بزن ضد التهابه

1 Likes

اگه گیاه الوورا داری ببر اون وسطشو بمال یه کوچولو زیر گردنش
پودر بچه میگن باعث الرژی میشه

1 Likes

عزیزم نباید پودر استفاده کنی ، چون باعث اسم یا آلرژی میشه ، همونجور که آزاده جون گفت از لوسیون استفاده کن.
برای لوسیونم یکم پشت دستش امتحان کن ، اگه دیدی قرمزی ایجاد نکرد ازش استفاده کن.
چون دختر من ب یه نوع لوسیون حساسیت داره.
دکتر برای حساسیت دختر من ، پماد اکسید دوزنگ آیرکس داده خیلی خوبه.

1 Likes

اره فدات همین جور شد والا من نمیدونستم باشه حتما خوب که بهم‌ گفتین ممنونم فدات ازتون اره اتفاقا مادرم این پماد براش زد ولی من میترسیدم باز خوب نباشه ایت جور که شما میگین پس خوب باشه عزیزم ممنون ازت

1 Likes

جدی من نمیدونستم بچه اولی هیچی سر درنمیارم ازهیچی از بچه داری بازم ممنونم ازت دوست عزیز:kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

باشه فدات اولین بار همین کارمیکنم خوب که راهنمایی کردی منو عزیزم تشکر فدات

1 Likes

خواهش میکنم فداتشم. خدا حفظش کنه :kissing_smiling_eyes::heart_eyes:

1 Likes

تازگی ها متوجه شدن پودر بچه ضرر داره
خدا برات حفظش کنه

1 Likes

قربونت عزیزم:kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.