عذرمیخوام بخاطر گپ مشاور مامایی

دوستان گلم من این گپا تشکیل دادم که ازتون بخوام منم خواهر شما هستم اگه منوو البته بدونید مثل خواهررر…منم تنهام و باردارم بعدخدا شماها دوستان هستید که حرف بزنیم.ازتون خواهش دارم اگه واسم پرچم دادید لغو کنید بعد من حذف میشم اگه ممکنه :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

4 Likes

خیالت راحت کاری نکردی که دیگران ناراحت بشن.

2 Likes

نگران نباش گلم،تو چیز بدی نگفتی که بخوان حذفت کنن،مدیریت اگه ببینه حرفای بدی زدی حذفت میکنه،تا اونجایی هم که من خوندم،تو حرفات چیز زشتی ندیدم

2 Likes

سلام الینا جان
هیچکس از دستت ناراحت نیست.
یه مشکل کوچیک بود که رفع شد.
اینجا همه دوستهاتن.

1 Likes

سلام عزیزم:pensive::pensive::pensive:

1 Likes

راستیاتش خیلی ناراحت شدم بعداز لغو گپم حالا منا باکسی دیگه اشتباه گرفتن

1 Likes

نمیدونم اون خانم بوده اقا بوده چی شده حذفش کردن حالا گیر دادن که نوشته هام مثله ایشونن من تازه دیروز نصب کردم برنامه را و یکی از دوستان شرایطشا بهم گفت که بی احترامی پرچم میشه واقعا دلم گرفت:pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

آخه چی بگم من میام پیام بنویسم میگن فلانی هستی.گپ تشکیل میدم واسه راحتیه دوستان میگن کارت زشت بوده.ساکت باشم و چیزی ندم بهتره:pensive::cry::cry::cry::cry::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

گپت لغو شد نه بخاطر اینکه اشتباه گرفتنت با کسی دیگه. بلکه بخاطر اینکه خودت هم می خواستی لغوش کنی. خود کاربر نمیتونه، باید مدیر سایت اینکارو انجام بده که لطف کرد داد.

2 Likes

خب خیلی خوب کاری کردن لغوش کردن میشه یه خواهشی کنم

1 Likes

بفرما آبجی

1 Likes

ممنونم عزیزم❤.این جریانش چیه که میگن نوشتارم مثله ایشونه اسمش نمیدونم چی گفتن😞 وچرا پرچم شدن

1 Likes

ممنونم باران جان:heart::heart::heart::heart:

1 Likes

مهم نیس. یه دختر نوجوونی بود که جاش اینجا نبود. اینجا رو با بحث بچه راهنمایی ها اشتباه گرفته بود. یکی از خانم ها رو خیلی اذیت کرد با حرف ها و رفتارهای بچه گانه ش. چون توی نوشته هاش لهجه داشت مثل شما که بعضی کلمه ها رو آ آخرش اضافه می کنی، دوستان گفتن شاید همون بچه باشی که با اسم دیگه برگشته.
کمی بی ادب بود … بچه ها پرچمش کردن بره پی خاله بازیش.

2 Likes

:grinning::grinning::grinning::grinning: خب شما از دیروز بامن برخورد چت داشتید میتونید حدس بزنید که ایشون هستم یا نه اونقدر شما باکمالات و درک و فهم بالایی برخوردار هستید که میتونید بفهمید .من یکی از دوستانمم آ را میکشه دوسته دختر عمومم آ را میکشه.

1 Likes

نه بچه ها هم با اطمینان که نگفتن شمایید، همینجوری فقط یه سوال شد.

2 Likes

همون بهتر که پرچم شد اخه اینجا مگه جایه مسخره بازی و اهانت به دیگرانه اینجا فقط جایه مادران و خواهران مهربان و خوش قلب هست:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

2 Likes

باشه گلم ممنونم ازت :heart:

2 Likes

الینا جان سوءتفاهم پیش اومده،ناراحت نباش،تو بیا تو گپا صحبت کن مطمئن باش اگه خانما رفتارتو ببینن،این مسائلم حل میشه،خانما اینجا همگی مهربونو خوش قلبن،این رفتارشونم به خاطر یه عده آدم بی ادبه،که میان اینجا وبقیه رو اذیت میکنن،یا بی احترامی میکنن،یا بعضی آقایون که خودشونو به جای خانم جا میزننو،سوالای بی ربطی از خانما میپرسن

3 Likes

ممنونم باران جان خواهش میکنم به مدیر بگید که کسانی که شعور مامی گپ را ندارند به هیچ وجه راه ندن:heart::heart::heart::heart::heart:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.