عذاب‌های داشتن بچه

سرکار میری؟

کاری غیر از بچه بزرگ کردن داری؟

چرا ما اشتباهی ازدواج میکنیم شوهر من میگه بیاریم زود

2 Likes

آخه این اردبیلی ها یجورین
باید زود بچه دار بشم :joy: :joy: :joy: :joy:
ولی من یه سال دیگه میخوام بچه دار شم بعد ازدواج
به شوهرمم میگم

1 Likes

آخه یه حکمتی توشه من اگه شوهدم‌همکاری کنه سالی یکی میارم بدبخت میشم.اون جلومو میگیره.
بعد شما اگه شوهرت نزاره اصلا بچه نداشتی یا حداقل یکی داشتی.
هرچیزی حکمتی داره

شوهر منم :woman_facepalming:t2:

پس بخاطر حرف اونا میخوای بچه دار شی

دقیقا مث منی :pleading_face::pleading_face::pleading_face: شیرم خیلی کمه ولی دوس داشتم شیردهی داشتم
خیلی بغض دارم دلم میخاد گریه کنم براش:pleading_face::sob:

1 Likes

اره واقعا این ماهستیم ک اعصاب نداریم… ازمشکلاته…از زجر و غصه س ک کشیدیم و میکشیم اعصاب نموند برامون.منم بچم گاهی وقتا اعصابمو داغون میکنه از بس سوال میکنه ،

1 Likes

نه واسه خودم :joy::joy::joy:

ببخشید یک سوال میشه داروی چیزی خورد تا دوقلو بشن یا ن؟

اشکالی نداره، وقتی نمیشه چیکار کنیم، یکی اینجوریه دیگه

من پسرم 7سالشه یعنی تا دوسالگیش واقعا انگار تو میدون جنگ بودم اصلا نمیتونم توصیف کنم چه روزایی بود… الان دوباره باردارم این گپ رو دیدم دوباره ته دلم لرزید… فقط از خدا میخوام این آروم باشه حداقل:cry::cry:

اره میگم ک انگار قسمت نیس… ژن بدن منم اینجوریه لابد
اما باز دلم میگیره

1 Likes

از بین این کامنتا فقط میتونم بگم خدایاااا شکرت:pray:t2:
کوچولوی من از هر لحاظ آرومه…
یه چیزیم بگم تو دوران بارداری آرامش داشتم و همه وقت قرآن می‌خوندم الان واقعاااا خووبه:heart_eyes:
تا الان که برا هیچ چیزش حرصم نداده:heart_eyes::pray:t2:

1 Likes

عزیزم شما تازه ۲۷روزه زایمان کردی:wink:چرا اینقدر برا شیردهی ناامیدی :relaxed:
منم که زایمان کرده بودم تا دوماه کم شیر داشتم اینقدر اطرافیانم گفتند شیرخشک بده ولی من گوش نکردم:joy:با قطره شیرافزاز و خوراکی شیرمو زیاد کردم…بعدشم تا ۴ماه شقاق سینه داشتم اینقدر زخم بود که ازش خون میومد وقتی میک میزد جوری تا پشتم درد می‌گرفت که حد نداشت:cry:ولی بازم کوتاه نیومدم:joy:
بعداز ۴ماه شقاق سینم خوب شد و خداروشکر تا الان فقط شیرخودمو میدم:heart_eyes::wink:

1 Likes

عزیزم اخه اولش خوب بود ی دفه نمیدونم چم شد انقددددد کم شد
من بچه دوممه الان. سر دخترمم اولاش تا 40 روز شیرم همینجوری میرف دائم سینه هام رگ کرده بود همش باید پیرهن عوض میمردم از دست شیرم…ب دوماه ک رسیدم شیرم انقد کم شدددد… هرچی مکمل و خوراکی و چیزای شیرافزا خوردم فایده چندانی نداشت… بزور چارناه با کمکی دادم هرچی دادم می‌گذشت کم میشد تا سر 4 ماه دیگ لب نزد ب سینم و اصلاهم اذیت نشدم دیدم کسایی ک بجه از شیر میگیرن سینه هاشون رو میزنه تا زیر بغلشون و… من اصن اذیت نشدم چون شیری نداشتم:pleading_face::sob::sob::sob::sob::sob:
الانم همین هرچی میخورم فقططططط خودم چاق میشم فقط گاهی ک تا حد ترکیدن و ده برابر بیشتر از ظرفیتم میخورم کمی شیر دارم:sob::sob::sob:سینه هام همش شل و ولن… انقد خالین ک اصن بزور میخوره… میذارمش زمین همش غر میزنه وگریه میکنه از گشنگی جیگرم کباب میشه مجبوری میدم شیر خشک:sob::sob::sob:

1 Likes

خودتو ناراحت میکنی ک بدتر کم شیر میشی، بهش فکر نکن شاید یهو خدا خواست و زیاد شد:heart_eyes:

الهی :pleading_face:
چرا داره شیرت کم میشه چون کامنتاتونو که خوندم خیلی حرص میخورید استریک شیر رو کم می‌کنه یه کم بیخیال باشید و از کوره در نرید…
در مورد شیرخشکم نی نی ها عاشق مزه ی شیریند خورده به ذهنش مزه اومده دیگه سمت سینه ی شما نیومد…
الآنم هیچ اجباری نیستااا ولی معمولا زایمان سزارین بخاطر مواد بیهوشی و آنتی بیوتیک که میخوریم باعث میشه شیر اوایل کم بشه:wink:امیدوارم هر راهی به صلاحته رو برا خودت و نی نی انتخاب کنی:kissing_heart:

راستی چیشد تو بچه هات دوقلو شد ؟قرص و دارو خوردی یا ن؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.